Какво ще кажете за това

  • 973
  • 6
Здравейте мили дами Simple Smile Случаят е следният на 3 и 4 юли теста за ову.беше положителен Т до тогава ми беше 36.2-36.2 на 5 Т беше 36.6 а на 6 36.4 днес е 36.5.Според вас имало ли е ову.при положение че Т не се е променила много а тестовете показват положителен резултат newsm78.Според ЦС също трябва да е имало ову.Благодаря ви
Виж целия пост
# 1
Ако днес си направиш фоликуметрия, ще разбереш със сигурност.Температурата се повшава малко по-късно.А може да имаш и ЦС, и положителен ову-тест, и повишаване на БТ, и пак да няма ову.Което въобще не ти го пожелавам!Късмет!!!
Виж целия пост
# 2
Според мен е имало овулация и мисля че температурата ти ще се покачи още. А и щом имаш положителен тест... Дано си работила усилено по въпроса. Успех!  Hug
Виж целия пост
# 3
здравей,
на мен лично температурата ми се покачва постепенно не изведнъж, освен това не веднага след деня на овуто. Не всички жени след ову температурата им се покачва на следващия ден и рязко. Успех Hug
Виж целия пост
# 4
А на 5.07 прави ли тест за ову? Отрицателен ли беше?

Вероятно е имало овулация, а температурата ти се покачва стъпаловидно. Продължавай да мериш. Не трябва да пада до стойностите преди положителния тест. А графика на БТ нямаш ли?
Виж целия пост
# 5
А на 5.07 прави ли тест за ову? Отрицателен ли беше?

Вероятно е имало овулация, а температурата ти се покачва стъпаловидно. Продължавай да мериш. Не трябва да пада до стойностите преди положителния тест. А графика на БТ нямаш ли?
На 5.7.правих тест също,но тест чертичката беше малко по бледа от контролната затова според мен теста е отрицателен.Имам графики на БТ,но в момента ову.календар от зачатие не работи а и честно незнам как да сси ги покажа Confused
Виж целия пост
# 6
Категорично според Т. е имало ову.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия