Ресторант в Пловдив?

  • 5 240
  • 28
Привет на всички!
Незнам дали темата е за тук и много моля ако бъркам да я преместят модераторите   Embarassed
Искам да Ви попитам за приятно ресторантче в Пловдив, в което да посрещнем гостите си за кръщенето на Гого. Интересува ме някое сносно и като интериор, и като цени (особено това Simple Smile )ресторантче. Ще бъдем около 15 човека.
Моля Ви, помагайте!
Виж целия пост
# 1
Ние бяхме избрали творческия дом на БАН (май така се водеше), намира се в стара къща зад църквата "Света Богородица" (в началото на Стария град) - много е тихо и спокойно, вътре е хладничко, интериорът е доста вехто ретро (гаванки, керамика, китеници), не изнасят маси на двора, но ако има по-големи деца могат да играят там.Кухнята е предимно национална, а цените са прилични (с уговорката, че все пак става дума за събитие отпреди 4 години). И ние бяхме 15 души с 1 дете, поръчвахме на място, излезе по спомен ок.110лв. Музика нямаше или е била съвсем тихичка, защото си начесахме езиците без да се надвикваме.
Друг съвсем разумен ценово вариант е "Класик" с/у Бирената фабрика - има доста изнесени маси, а наоколо е детска площадка.
Може би е добре да се съобразиш в коя църква е кръщенето и да потърсиш ресторант близо до нея, както и да дадеш повече информация за възрастта на гостите (в смисъл, че ако е само бебето и възрастни, може да е затворено малко ресторантче, но ако има по-големи деца, трябва да е по-голямо или с двор) и за това какво ти би предпочела като интериор.
Виж целия пост
# 2
"Пълдин"- в Стария град, има приятна градина, тихо и спокойно е.
"Скадарлия"- македонски ресторант, много приятна обстановка, хубава градина, цените са малко по- сериозни, но пък кухнята е страхотна, има и барбекю.
"Класик"- вече са го казали
"Сентрал Парк"- също е хубаво, само че е винаги пълно. На племенницата правихме там кръщенето.
"Ефир"- прилични цени, голяма градина, добра кухня, барбекю
Ако се сетя още нещо ще пиша пак.
А и в "Даяна"- та не е лошо.
Виж целия пост
# 3
Още един глас за Класик-а.  Peace
Също "Ривиера" от другата страна на градинката срещу Бирена Фабрика. Кухнята е страхотна, цените също.
Виж целия пост
# 4
Ами ще бъдем 15 дъртаци и бебето - ще бъде на 19.08. - детето ще е на близо 7 месеца, т.е. ще си е в количката.
Интересувам се от цени, защото на 20.08. заминаваме за морето   Rolling Eyes Иска ми се да изкараме всичките 10 дни, които са планувани.
Кръщенето ще бъде на Бачковския манастир, но сме всички с коли, така че няма проблем за предвижването.
Виж целия пост
# 5
Щом кръщенето е в Бачковския манастир - най-добре отидете във "Водопада" или някой от "Джамура"-ите!
Виж целия пост
# 6
Щом кръщенето е в Бачковския манастир - най-добре отидете във "Водопада" или някой от "Джамура"-ите!
Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 7
нямам кой знае колко хубави спомени от "Джамура", а на "Водопада" ще ни отрежат главите откъм кръста   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Сентрал парк Peace
Виж целия пост
# 9
newsm10
Виж целия пост
# 10
Джамура - но стария, от другата страна на реката.
За мен си е класика.

Новият Джамур и Водопада - твърдо Нье.
Виж целия пост
# 11
От близо 4 години не живея в Пловдив и съм чувала само хубави неща за този "Сентрал парк", който се намирал в Градската градина   newsm78   Ако накарам мъжо да не почива тази неделя и да се разходим ща стане супер Simple Smile
А случайно да знаете дали ще се навият да ни изпекат яре   newsm78
Нали се правело жертвопринушение на този ден....
Виж целия пост
# 12
Сентрал парк 2 се намира на Младежкия хълм. Отидете и до там да видите. Според мен дори е по-удачен вариант. Ние там правихме РД на малката.
Виж целия пост
# 13
Аз не съм от Пловдив, но имам зависимост към един ресторант - от време на време ходиме там  Mr. Green
Не му знам името, но се намира от другата страна на булеварда, който е успореден на търговската улица - как го обясних не е истина. Дано пловдивчанки ме разберат за къде говоря. В една къща е, малко навътре от булеварда.
Виж целия пост
# 14
И аз съм за някой от Сентрал парк-овете. С детски кът, добра кухня, прилични цени, възможност за резервация.

Джамура не е зле, но там с децата ще е по-трудно, наблягат на скарата, цените са по-други...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия