Какво да си ушия?

  • 2 544
  • 8
Реших да питам тук модните спецове за съвет Grinning
Имам плат около 2.3 м, нещо като коприна. Цееееелият на цветя (нали този сезон били модни флоралните мотиви Wink). Предполагам, че рокля ще му подхожда. Flutter
Дайте идея за модел (или сайтове, където да си избера нещичко).
Струва ми се, че за лятна рокля платът е доста, така че смятам да ушия и на дъщеря ми някакво рокле.
Ще съм ви благодарна за идеите! Hug
Виж целия пост
# 1
Олее, никой ли не си шие дрехи от тук присъстващите?  Rolling Eyes Всички само купуват ли?
Дайте идея за модел, айдее....моля ви.... Flutter
По принцип и аз предпочитам готовите рокли, но пък като го имам този плат, искам да го използвам. Предполагах, четейки тук доста мнения свързани с модата, че тук ще намеря съвет.... newsm78
Виж целия пост
# 2
Попитай в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=104330.0, тук момичетата шият.
Виж целия пост
# 3
Аурелия здравей,

2.3м наистина ще стигнат и за двете да се сдобиете с нови прекрасни рокли. Какъв ще е модела на роклята(за твоя по-специално), зависи от твоята фигура,ръст и десена(големи или малки са цветята). Моят съвет е модела да е максимално изчистен, за да се види десена в цялата му красота,а и детайлите ще се губят,ако освен на цветя е и много пъстроцветен. За детето можеш да развихриш максимално фантазията си,там свободата е по-голяма.  Peace

Реших да питам тук модните спецове за съвет Grinning
Имам плат около 2.3 м, нещо като коприна. Цееееелият на цветя (нали този сезон били модни флоралните мотиви Wink). Предполагам, че рокля ще му подхожда. Flutter
Дайте идея за модел (или сайтове, където да си избера нещичко).
Струва ми се, че за лятна рокля платът е доста, така че смятам да ушия и на дъщеря ми някакво рокле.
Ще съм ви благодарна за идеите! Hug
Виж целия пост
# 4
Тези модели не са лоши:

Виж целия пост
# 5
http://www.fredericks.com/category.asp?catalog%5Fname=Holiday200 … othing&Page=1.тук има и по стилни и по спортни рокли и блузки.има и красиви обувки,но ще си останем с гледането.дано съм ти била полезна.влез в clothing
Виж целия пост
# 6
MaDMamA, много ти благодаря за съвета!  bouquet
GEISHA и angela_80, много полезни картинки и линкове! Избрах си два модела! Страхотни сте!
Благодаря ви!   bouquet  bouquet  bouquetНадявам се скоро да мога да се похваля с хубаво рокле! Flutter
Виж целия пост
# 7
Ей задължително да се похвалиш после какво е станало  Wink, пращам ти няколко весели предложения за малката. Можеш да използваш малки едноцветни парченца, за да стане още по-готина  рокличката й. Ето примерчета:



Виж целия пост
# 8
Благодаря ти още веднъж, MaDMamA. Днес ще ходя на шивач (мен изобщо не мож' ме търси за такова ръкоделие Blush).  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия