Въпрос за кръстницата

  • 575
  • 5
Искам да ви питам, дали мога да избера за кръстница на моето дете, майката на моята кръщелница.Някой ми каза,че не било хубаво така или че не можело.А пък ние с нея сме приятелки от 11г. и си се бяхме зарекли да си кръстиме децата една на друга.Моля ви, кажете дали знаете нещо по въпроса.Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Може ,що да не може. Не съм чувала да има ограничения за това.
Виж целия пост
# 2
Защо пък да не може, ако има ограничения питайте за това в църквата там са по-компетентни.
Виж целия пост
# 3
аз също мисля,че може,но все пак попитайте и в цълквата където ще  кръщавате детенцето.
Виж целия пост
# 4
Поначало не може,/ казват от църквата,/ аз да те кръстя, а ти ще ми станеш кума.

Поначало е хубаво, да не е роднина, да не е някой който семейството е кръщавало тяхно, и не
за друго, а човек по този начин да има повече роднини. Ама като искате така постъпете, както желаете. Аз имам приятели, които взаимно са си кръстили децата. Няма лошо.

Аз лично съм кума и кръстница на много народ и докато намеря за моите кръстници, зор видях.
Това си е отговорен избор. Аз лично не исках да е никой на който аз съм кръщавала децата.

Като сте си мечтали така изпълнете си го, а не да намерите някой кръстник, който да не го видите след кръщането.
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви за отговорите, днес ще ходя до църквата да питам как стоят нещата. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия