Имаме летящи мравки,как да ги махнем?

  • 9 318
  • 13
Мами, дребоса има доста пъпки , ходихме на лекар  - каза , че е от ухапване. Няма от какво да е освен от тези мравки. Нанесохме се преди 2 седмици и намазхме всичко с латекс, лак, минахме с препарати - нямаше гадини. От 1 седмица се появиха от някъде, не знам от къде влизат, но цялата къща е с мравки - летящи при това. Ние пръскаме с някаква гадост, сипваме сол по пътечките им, но те крилати и явно си намират други начини и пак влизат. Кажете ми моля ви как да ги уморя?
Милото ми детенце е нахапано цялото  Sad
Виж целия пост
# 1
райд макс, пръскаш цялата стая. След 2-3 часа яко проветряване трябва.Успех
П.С. И да не правиш нищо, тези гадинки си тръгват за няколко дни.
Виж целия пост
# 2
райд макс, пръскаш цялата стая. След 2-3 часа яко проветряване трябва.

Но само ако детето го няма поне за ден-два.Аз самата се тровя яко,докато пръскам,държи ме дни след това.Мисля,че за дете не е достатъчно проветрение от 2-3 часа.
Виж целия пост
# 3
И ние имаме такива мравки...но не съм забелязала да хапят..Както е казала Камелия пръскаш с Райд директо върху мравките и те измират почти веднага...после ги изпрахосмукваш...и държиш прозорец отворен разбира се .......отвратителни са но наистина се махат за няколко дни, лошото е че всяка година се появяват почти по едно и също време..ако откриеш начин да ги разкараш завинаги ще се радвам да го споделиш...успех
Виж целия пост
# 4
Вкъщи се появиха мравки /не са летящи/ в банята. Посипвах сол, но те са си още там. Най-накрая ще извикам фирма да напръска.  Close
Виж целия пост
# 5
не знам доколко ще съм полезна,ама знае ли човек...
знам,че мравките бягат от миризмата на карамфил. не цветето, а подправката
 
Виж целия пост
# 6
Ние имахме цял мравуняк на двора. Напръскахме с Райд и една пудра Expel за 3.50 лв (от Бриколаж). Умират на място и летящи и безкрили!
Виж целия пост
# 7
Можеш да пробваш и един български препарат - Клинес. Аз го използвам против хлебарки, но пише, че става и за летящи насекоми. Много съм доволна от него - не мирише кой знае колко и няма нужда да се проветрява дълго. Има го в аптеките - около 4 лв. струва.
Виж целия пост
# 8
Напръскай с Райд.
Виж целия пост
# 9
Проследи от къде идват и яко РАЙДДДДДДДДДДДДДДДД
При нас живяха много време, са какво ли не ги морихме ама с РАДДДДД за МРАВКИ стана!

Успех!!!
Виж целия пост
# 10
Летящите мравояди най- добра работа ще ти свършат.........
Виж целия пост
# 11
Тайфун, Торнадо за всякакви летящи. Мори ги - гаранция.
Виж целия пост
# 12
райд макс, пръскаш цялата стая. След 2-3 часа яко проветряване трябва.Успех
П.С. И да не правиш нищо, тези гадинки си тръгват за няколко дни.
Peace
Виж целия пост
# 13
райд макс, пръскаш цялата стая. След 2-3 часа яко проветряване трябва.Успех
П.С. И да не правиш нищо, тези гадинки си тръгват за няколко дни.
И аз съм за него! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия