na vun

  • 535
  • 12
zdraveite mai4eta imam 2-ro dete na 2 meseca.Golqmata ena 2g. i polovina i tui kato e rodena zimata ne mi se e nalagalo da q kurmq na vun.Sega oba4e 6te mise nalogi,a mi e neudobno.Dove4era 6te izlizame s edni priqteli na piza i se 4udq dali da ne q nahranq s 6i6e. 
Виж целия пост
# 1
Не пропускай кърмене - не е желателно, въпреки, че и аз съм го правила няколко пъти.
Според мен по-добре е да я нахраниш преди да излезете и така ще си осигуриш 3 часово спокойствие /ако това ви е интервалът разбира се/, а за всеки случай си подготви шише.

п.п а ако сте с кола - може да се скатаеш за 20 мин докато хапнете smile3503
Айде весело изкарване на вечерта! newsm44
Виж целия пост
# 2
Не се притеснявай newsm10 Доста от мамите в Кърмаческия кърмят навън, аз също съм кърмила къде ли не. Мисля, че винаги може да се намери по-закътано място и да нахраниш бебо. Ако все пак не се решиш - изцеди се и давай шишето.
Има доста съвети от мамите за кърмене навън тук в Кърмаческия Peace
Виж целия пост
# 3
Облечи си риза/тениска малко по-свободна. Вземи си и лека памучна пелена за всеки случай.
Направи едно пробно кърмене пред огледалото - повдигаш блузата, бебето - на гърдата. Вижда ли се нещо? Блузата и главата на бебето би трябвало да покриват мамините прелести.   Wink Ако не - наметни пелената през рамото.

В заведението можеш да седнеш така, че да загърбиш другите. От височината на масата също може би нищо няма да се вижда. Страничните наблюдатели остават с впечатлението, че детето спи в ръцете ти. Можеш и да се отделиш на някоя крайна маса да накърмиш детето.

Мариела преди да проходи си я кърмих навън през притеснения /когато проходи, не й оставаше време от търчане и падане да се сети за мляко  Laughing/. Вече и доста други кърмещи  виждам по парковете. Може да се кърми дискретно. Най-лесно е с мъничко бебе. Когато почнат да шавръкат и да се любуват на света наоколо, усвояваш висши акробатични номера в кърменето навън.
  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Стига да ти се остави да я нахраниш с шише LaughingМоята дъщеря като ми се налага да излезна без нея яде млякото с лъжичка, че не понася биберони. Що се отнася за кърменето навън по принцип, предполагам че рано или късно ще се прежалиш. На мен също ми беше адски трудно в началото, но се свиква, открила съм няколко по-закътани пейки и се въртя около тях, че Али като ревне, не ми оставя време да реагирам /между другото имам чувството че като е навън нарочно иска да яде, може преди 15 мин. да е сукала, но щом влезем в парка писка за ядене/, сега не минава и ден без да ядем навън, ама вече така да не ми пука.../само дето много ме дъвчат комарите в парка Laughing/
Виж целия пост
# 5
охо кърмим си се навън с кеф  Mr. Green
И хич не се тормозя да търся чак толкова закътани места и чак толкова да се замятам  Blush .. Не че сън от срамежливите де  Sunglasses
Колкото по-малко реве бебока, толкова по-малко хора ще се обърнат да видят какво става  Peace И без това сега лятото толкова разголен ходи народа, че хич не ми пука  Whistling Беби е гладен и трябва да папа  Crossing Arms
Днеска се кърмихме в поликлиниката, докато чаках за преглед при гинеколога.. И няколко бабички не пропуснаха да ми се опулят странно.. Ама си се напапахме и заспахме.
После ядохме в парка - там даже си направихме мини масово кърмене с още 2 мами  Wink
Ич да не ти пука  Hug
Виж целия пост
# 6
Не прави грешката от срам да си държиш детето гладно! Naughty
Аз в началото не се решавах и с невероятна скорост съм тичала до вкъщи, а бебе пищи - ужас...
Няма по - естествено нещо от това да накърмиш бебчо навън, когато и където той поиска. Сега, не ми пука изобщо и всички около мен са "дресирани" да се оглеждат за пейки като излезнем, защото си знаят какви сме "зорлии" Embarassed Laughing Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Разбирам те напълно. Мисля, че всяка една майка е имала подобни съмнения преди първото кърмене навън.
Аз например винаги си спомням с насмешка първото ми кърмене в колата, при което си мислех, че всички минаващи мен зяпат. Разбира се никой дори и не разбра какво правя... но пусти задръжки, трудно се преодоляват Wink

Знам, че ти е трудно, но пък ако успееш да убедиш сама себе си, че всъщност не вършиш нищо нередно, а просто храниш детето си ще ти бъде много по-лесно. Всичко е въпрос на нагласа и разбирания. Уверявам те, че с всяко следващо кърмене навън ще ставаш все по-опитна и в един момент мястото вече няма да е от значение.

Успех!
Виж целия пост
# 8
охо кърмим си се навън с кеф  Mr. Green
И хич не се тормозя да търся чак толкова закътани места и чак толкова да се замятам  Blush .. Не че сън от срамежливите де  Sunglasses
Колкото по-малко реве бебока, толкова по-малко хора ще се обърнат да видят какво става  Peace И без това сега лятото толкова разголен ходи народа, че хич не ми пука  Whistling Беби е гладен и трябва да папа  Crossing Arms
Днеска се кърмихме в поликлиниката, докато чаках за преглед при гинеколога.. И няколко бабички не пропуснаха да ми се опулят странно.. Ама си се напапахме и заспахме.
После ядохме в парка - там даже си направихме мини масово кърмене с още 2 мами  Wink
Ич да не ти пука  Hug
thumbsup thumbsup thumbsup
И аз така.Даже всички вече ме бъзикат,че цяла Варна барабар с туристите ми видяла циците-голяма работа нали детето ми нахранено и доволно Sunglasses Ние като излезем сутринта и се прибираме чак за къпането и к'во през това време да не яде ли?Как да стане? Даже и по заведенията на плажа вече ни знаят всички. В началото персонала на заведенията ги беше страх да ни вземат поръчката, ама вече и двете страни свикнахме и изобщо не ни пука-беба е нахранена и доволно заспива, а мама може да се види спокойно с приятели(които често ме бъзикат,че за Playboy да се бях снимала нямаше толкова хора да ми видят циците Laughing)
Виж целия пост
# 9
Edno golqmo mersi na vsi4ki!Napravo ste super.Mai 6te se re6a.Utre 6te pi6a kak e minalo
Виж целия пост
# 10
Облечи си риза/тениска малко по-свободна. Вземи си и лека памучна пелена за всеки случай.
Направи едно пробно кърмене пред огледалото - повдигаш блузата, бебето - на гърдата. Вижда ли се нещо? Блузата и главата на бебето би трябвало да покриват мамините прелести.   Wink Ако не - наметни пелената през рамото.

В заведението можеш да седнеш така, че да загърбиш другите. От височината на масата също може би нищо няма да се вижда. Страничните наблюдатели остават с впечатлението, че детето спи в ръцете ти. Можеш и да се отделиш на някоя крайна маса да накърмиш детето.

Мариела преди да проходи си я кърмих навън през притеснения /когато проходи, не й оставаше време от търчане и падане да се сети за мляко  Laughing/. Вече и доста други кърмещи  виждам по парковете. Може да се кърми дискретно. Най-лесно е с мъничко бебе. Когато почнат да шавръкат и да се любуват на света наоколо, усвояваш висши акробатични номера в кърменето навън.
  Mr. Green

Това е начина! Grinning
На пробното у дома попитай и таткото, той обезателно ще ти каже ако от някъде нещо се вижда! Grinning Приятно кърмене на въздух за напред ти желая!
Виж целия пост
# 11
 И аз се притеснявах в началото, но сега се кърмим на вън без проблем-сядаме на някоя пейка, а тати ни завива с пеленката и ни се кефи  Grinning. Притеснително е само първия път.
Виж целия пост
# 12
аз по принцип не съм го кърмила на вън, но ми се наложи няколко пъти и то все в заведения.Детето си се нахрани и си заспа и ние си се веселихме, така че смело и дане ти пука много, много. Все пак не извършваш престъпление. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия