Имам въпрос

  • 513
  • 8
Здравейте!
Искам да ви питам какво постилате в количките, като слагате бебчетата в тях? Продават ли се специални комплекти за колички, или всеки постила каквото има?
Извинявайте, ако въпросът ми ви се струва глупав, но се чудя - все пак чаршафчетата за легла са значително по-големи... newsm78
Виж целия пост
# 1
Аз слагах пелени от този тип:
Виж целия пост
# 2
Аз съм купувала от детски магазин Комплект за количка, състоящ се от възглавничка, калъвка за нея и пелена.
Ако не импровизирай с някоя пелена или одеалце - ако имаш зимно бебе!
Виж целия пост
# 3
Нашата количка си има дюшече.
Виж целия пост
# 4
Нашата количка си има дюшече.

Да,за върху дюшечето става въпрос-нали е тапицирано с изкуствена материя,която лятото много спарва (особено при малко бебе,което е постоянно легнало.
Виж целия пост
# 5
аз не постилам нищо....като сложите пелена от къде минават коланчетата на бебето или не ги ползвате и в такъв случай бебето не се ли изтърсва от количката ако не е вързано...?????
Виж целия пост
# 6
Аз слагам торбата от спалния комплект сгъната на 4. И без друго не ги ползваме за нищо
Виж целия пост
# 7
Най обикновенни пеленки.Можеш да постелеш чаршафче или одеалце някакво.Мойте са от тия от едно време с които са повивали бебетата/ май бархетни им казват/,мисля че и сега ги има в магазините но вървят цял комплект за повиване.А сега ги ползвам за да завивам в жегите.
Виж целия пост
# 8
Според размера на количката /в легнало положение/ се шият чаршафчета от шалте. Супер удобно и лесно за пране. ОТ 1м. шалте доста такива могат да се ушият. Даже такива по-големи парчета имам ушити и където клагах бебето, там постилах с такива. Даже сега го преобличам и преобувам на такива шалтета. Ако ти трябва повече инфо къде могат да се намярт хубави и евтини пиши на лични.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия