как успокоявате човека до вас?

  • 2 760
  • 48
когато е нервен?
аз вече не успявам  Sick
споделете вие какво правите в такъв момент
благодаря ви
  bouquet
Виж целия пост
# 1
Просто се отдръпвам за около половин час. Толкова обикновено му е достатъчно да се върне в релсите. Тогава деликатно го разпитвам за проблема и му вадя душата с памук  Mr. Green Някак си се усещаме един друг след толкова ужасно дълга връзка  Grinning
Виж целия пост
# 2
димана много хубаво е отговорила , и аз така правя,макар че имам мъж, който е толкова спокоен , че се нервира рядко
Виж целия пост
# 3
Ами млъквам и излизам от стаята. След малко той сам идва при мен, успокоен.
Виж целия пост
# 4
Ами всъщност нищо особено - слушам, гледам и се старая да не се натрапвам... Той сам си казва всичко... Въпроса е да е сигурен, че отсреща ще намери разбиране! Hug
Виж целия пост
# 5
Ако някой го е нервирал за нещо, например в службата - говоря му; ако си изкара нещо на мен, без да е заслужено, млъквам и се оттеглям - не след дълго вече е успокоен...
Виж целия пост
# 6
Обикновено сядаме и почваме да говорим ,той обича да споделя всичко и така  му минава! 
Виж целия пост
# 7
нервната съм аз, не той.
Виж целия пост
# 8
И аз трудно се справям.
Говоря му нещо.
Виж целия пост
# 9
С вечеря, салата, ракийка, усмивка, душ, (масаж) и в леглото вече е спокоен.  bouquet
Виж целия пост
# 10
Гледам да му изчезна от погледа, защото ако той е нервиран се нервирам и аз, и настава една страшна буря вкъщи  #Cussing out
Виж целия пост
# 11
Говоря с него, предразполагам го за разговор.
Виж целия пост
# 12
Говоря му и се гушкам в него...
 а ако е ядосан на мен.... бягам по надалеч Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Опитвам се да говорим. Ако почне много да мрънка "нервно ми е", го оставям за малко сам.
Виж целия пост
# 14
Ами той няма нужда, аз съм нервната в къщи
А като се замисля аз като съм нервна се си  го изкарам на него  Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия