До живеещите с дете в гарсониера - къде ви е компютъра?

  • 2 216
  • 23
Това ми е питането.  Grinning

Нашия е в стаята, но съм чувала от други мами, че има начин да е в коридора, или в кухнята?  Thinking

Но как, къде?
Виж целия пост
# 1
Ами в стаята е. Всичко ни е на една ръка разстояние. Телевизор. Легло. 2 кошари. Кенеф  Blush Laughing
Виж целия пост
# 2
Ние не сме в гарсониера, но сме достатъчно хора, затова взехме решение компютъра да е в кухнята, това е причината да се спрем на плосък монитор.
http://images06.snimka.bg/000609976.jpg
Не е много удобно да се заседяваш за дълго, на за любителски цели е добре Wink
Виж целия пост
# 3
Това ми е питането.  Grinning

Нашия е в стаята, но съм чувала от други мами, че има начин да е в коридора, или в кухнята?  Thinking

Но как, къде?

Амииииии... То си зависи и от самата гарсониера... Ако има място в кухнята, може и там, ама ако няма - тогава в стаята.
Виж целия пост
# 4
Нашия също е в стаята - удобно е вечер да си легнеш и да си пуснеш някой филм  Simple Smile
Затова пък ТВ-то е в кухнята.
Виж целия пост
# 5
В стаята е  Confused
Няма къде на друго място.
Виж целия пост
# 6
в куФнята е ,ама тя е по големичка-та се събираме идеално Laughing
Виж целия пост
# 7
Лятото-в кухнята, зимата-в стаята - чудесно затопля.  Laughing
Виж целия пост
# 8
Нашата гарсониера е от хол-кухня /с кухненски бох/ и спалня. Компютъра е сврян в ъгъла на всекидневната...с плосък монитор, който заема малко място.
Виж целия пост
# 9
В единия ъгъл на стаята.
Виж целия пост
# 10
Като живеехме в гарсониера беше в ъгъла на стаята. Кухнята беше малка и нямаше начин да го сложим там. Дори за хладилника нямаше място и стоеше в коридора  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Ние живеем в гарсониера и затова си взехме лап топ, като ни потриабва го вадим и слагаме на масата, иначе става много задръстено с мебели и колкото е малко ми се струва още по малко и много ме потиска... Много се карахме с таткото за това дали да имаме комп или не-и това се оказа компромисен вариант при нас  Peace
Виж целия пост
# 12
Ние живеем тримата в една стая и компютърът ни е в нея. Добре, че синът ни е малък още!
Виж целия пост
# 13
Ами...в тоалетната! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
 В стаята си е, в най-далечния от леглото на Мартин ъгъл -  не го считам опасен за детето.

 В кухня мога да си представя, ама къде точно в коридора го слагат Shocked?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия