Ларингокашлица и ларингоспазми!!!

  • 1 339
  • 3
Отчаяна съм! Незнам какво да направя! Излязохме от болницата (3 градска) в понеделник! До вчера, т.е. тази сутрин пихме и антибиотик през устата, когато събудих Мишлето за последната лъжичка тази сутрин в 6, той се избуха по същия начин, заради които тичахме в болницата през ноща! А вчера бяхме при докторите в 3 градска и го прегледаха, нямаше нищо, нито гърло, нито гърди, всичко е чисто! Какво да правя? Какво? А днес е и събота, няма джипита, защото услужливо си намират заместници и попадаме при случайни и неизвестни доктори! Ще се гръмна повярвайте ми, как да го напъхам пак в болницата, нямам и физически и психически сили вече, след 2 седмици отивам да раждам! Кажете ми какво да направя???????????????????????????????????????
Нямам сили вече да спя на ръба на просъницата, защото се ослушвам за тази противна лаеща кашлица, която при него довежда до задушаване! През май месец имахме 4 такива пристъпа, края на юни отново, какво сега и юли ли започваме?
Давам Зиртек, сутрин и вечер, явно не влияе........ какво друго да направим........ Ако някой има моя проблем, моля да помага!
Виж целия пост
# 1
Иди си направи една консултация с Филчев, той е пулмолог. Работи в малката педиатрия зад Майчин дом. Ако не ти помогне, поне няма да ти навреди. Добър пулмолог е. Работи със здравна каса и приема както в педиатрията, така и в частната клиника която се намира при пирогов. Там също е с талони.
Виж целия пост
# 2
Роси за център "Здраве" ли става дума?
Виж целия пост
# 3
Ох ами снищо не мога да ти помогна ама много измъчено звучиш и аз знам какво ти е повярвай защото докато бях бременнна с второто си дете лежах Н пъти с голямото по болници единият път незнаех дали ще стигнем до болницата та прекрасно те разбирам мога само да ти пожелая скорошно оздравяване на детенцето ти и леко раждане  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия