Стари бишкоти

  • 776
  • 5
Има ли някой идея какво може да се направи от стари слепени бишкоти. Взех ги преди два дни а вече са по-твърди и от камък и не стават за ядене, така че помагайте какво да ги правя newsm78
Виж целия пост
# 1
Мисля, че няма проблем да ги сложиш в някакъв сладкиш, ще омекнат.... най - простия вариянт - бисквитена торта ама с бишкоти Simple Smile.
За бишкотите, от търсачката. bowuu
Виж целия пост
# 2
И аз имах същия проблем вчера и направих бишкотите на торта. Направих торта Мюсли на Сладка Хапка (има я на първа или втора страница) и стана супер. Досега я бях правила с бисквити, но и с бишкоти е супер.
Виж целия пост
# 3
Благодаря и на двете за идеите и аз я правя тортата, досега и аз само с бисквити може да опитам с някакъв крем сега или не знам ако намеря нещо по-удачно защото наистина са като камък и дали ще омекнат.............. ще видим ще пиша какъв е резултата и какво съм ги направила newsm78
Виж целия пост
# 4
Аз потапям бишкотите в хладко прясно мляко и много бързло омекват. Ако сложиш сметана, плодове или сладко и натопените бишкоти става супер бърза, лвсна и вкусна торта
Виж целия пост
# 5
Можеш да ги потопиш  сироп от какао, захар, краве масло и водичка. После оваляй в кокосово брашно или смлени орехи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия