Възможно ли е да си навакса загубеното тегло?

  • 436
  • 4
  Здравейте мами,

преди време споделих с вас, че дребният беше болен от пневмония и свали част от теглото си. Тогава времето беше доста горещо, а той си сучеше нормално. Сега обаче не е чак толкова горещо, а той суче през два часа. Та въпроса ми е дали е жаден или си наваксва загубеното тегло. Ако е първото, да бъда ли по-настоятелна с водата, а ако е второто, това означава ли, че като навакса ще започне да си се храни като преди?
Виж целия пост
# 1
Аз специално не давам вода а кърмя когато беба реши нямам представа дали е жадна понякога но и как мога да знам no
Нека някоя от по-опитните мами сподели.
От мен целувки и лек ден  bouquet
Виж целия пост
# 2
Напълно възможно е да си наваксва детето, а и 2 часа не е толкова малък интервал като се замислиш Wink Водичка не виждам много смисъл да му даваш, ама като искаш предлагай, то ще си пие детето, ако има нужда.
Виж целия пост
# 3
не давай вода - най вероятно бебето ти е във фаза на усилен растеж - така то си увеличава млякото и като това стане отново ще разреди храненията преди следващия скок в растежа - около 6тия месец.
Виж целия пост
# 4
Напълно възможно е да си наваксва детето, а и 2 часа не е толкова малък интервал като се замислиш Wink Водичка не виждам много смисъл да му даваш, ама като искаш предлагай, то ще си пие детето, ако има нужда.
Peace Peace Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия