търся добър гинеколог в Русе

  • 495
  • 2
Здравейте, моля за съвет... бременна съм в 30г.с. и трябва да си намеря добър гинеколог в Русе, който да работи със здравната каса . Досега ходих при доктор Р. Пейкова - не ходете при нея.... Не мога да открия къде е новия кабинет на д-р Ася Шишкова . Чух че тя е много добра. Ако знаете и друг пишете 
Виж целия пост
# 1
Новият кабинет на Шишкова се намира до Пантеона, над офиса на Офис 1 суперстор /влизаш във входа на новата кооперация, който е точно срещу СилвенаФото/, на 2 етаж-, но тя има прекалено много пациентки и въпреки че е добър специалист няма да ти обърне достатъчно внимание- аз въпреки че се водя рискова бременост /първото ми детенце се роди седмаче/ искаше да ми даде час за след месец и половина!Мерси за което!  Twisted Evil
 В момента ходя при д-р Юлиян Георгиев и ако сметне че има нужда може да ходиш на консултации и на 3 даже на 2 седмици и работи със здравната каса, точно да кабинета има и лаборатория "Здраве"=клон на тази по Борисова, ако ти говори нещо! newsm78 Кабинетът му се намира на бул.Съединение 37, срещу паметника Альоша- новата кооперация на ъгъла!Входът е от страната на главната улица, където се движат колите към Пантеона, а не от страната на централната улица водеща към Дав, Халите... Телефон: 87-50-84!Вторник е там от 13 до 18 ч., а останалите работни дни е от 8 до 14-15 ч. Аз съм доволна за момента!
Дано съм ти помогнала с нещо! Peace
Виж целия пост
# 2
Пуснала си същото запитване и в майки бъдещи и настоящи, аз съм ти отговорила там. Успех  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия