Нормално ли е да ака тъмно ако се храни с "Фризопеп"

  • 828
  • 3
Майчета помогнете ми,че вече съвсем се обърках.Дани е на 4м. и половина от 2м.и половина сме на "Фризопеп" ака тъмно от както му го давам,обаче напоследък е доста неспокоен и има малко слуз и започвам пак да се чудя какво става.Като се роди беше на антибиотици и от там получи непоносимост  към кърмата,към всякакви млека и към лекарства.Не го захранвам все още с нищо ,но защо започва да има пак малко слуз и от време на време пъпки по бузките ?Търся причината,но не мога да я открия.Кажете ми как се чувстват вашите бебоци от това мляко и как ги захранвате,защото ако слушам докторите скоро няма да хапне нищо друго.
Виж целия пост
# 1
Здравей  , моето  бебе  на два  месеца  почна фризопеп около  две  седмици всичко  беше  що  годе  добре  акахме  едни  такива  тъмни  работи  и  след  това  бум  пак  слуз  и  кръв  минахме  на  лечебно  мляко  Прегомин с  оризова  каша  на  Блевит - Ризкрем само  нея  понесохме  от  Хип-  оризова  се разстроихме .Всичко  е  много  индивидуално  според  мен  трябва  да  пробваш  да  слагаш оризова  каша 1-2  лъжички във  всеки биберон  или  да  смените  млякото но  Прегомина е  20  лева кутията .сега  сме  на  девет  месеца  и  заради  умните  доктори ядем  много  малко  неща но  можеш  на  по- късен  етап  да  пробваш броколи на  семпер или хип , шипка  на  ам - ам  , синя  слива на  хип но  това  след  като  се стабилизирате  с много  внимателно  захранване .
Виж целия пост
# 2
формулата  на  фризопеп  не  е напълно  разградена по-  принцип  това  е  мляко  за  профилактика  а  не  за  лечение именно  за  това  правите  реакция  от  него  .Прегомин ще ви  оправи  най -  вероятно  не  чакайте  ,защото  всяко  забавяне  утежнява  положението .
Виж целия пост
# 3
Малена беше на Фризопеп от 20-ия ден на раждането до 1г и 3м.
Захраних я в 6м, дотогава освен Фризопеп и вода нищо не е поглъщала. Акото й непрекъснато се менеше, постоянно носех пълни памперси на гастро-то за да съм по-спокойна. Лично на нас Фризопепа ни вършеше страхотна работа.
Обади се на гастрото, което ви лекува и попитай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия