мокри кърпички за ръце

  • 1 164
  • 15
Кажете ми ползвате ли такива, когато сте навън? Ние точно навлязохме в ерата на пипането и лапането и се питах с какво миете ръчичките на бебоците си? Има ли кърпички специално за тази цел?
Виж целия пост
# 1
Всякакви бебешки кърпички без алкохол вършат работа!
Виж целия пост
# 2
Бебешки кърпички,за нищо по специално не съм чула Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Бебешки кърпички,за нищо по специално не съм чула Simple Smile

Друго спасение няма. В краен случай , като се е нацапала много, от шишето с вода, но това само в много краен случай.
Виж целия пост
# 4
Не искам да те плаша, но това е само началото! В един момент ще започнеш да се правиш, че не си забелязала някои неща! Embarassed
Виж целия пост
# 5
Мокрите на Памперс ползвам аз, но всякакви бебешки кърпички ще ти свършат работа.
Виж целия пост
# 6
Всякакви бебешки кърпички без алкохол вършат работа!
newsm10
Виж целия пост
# 7
Първо пробвах за лице Памперс Сенситив, но в Бг ги няма и след като свършиха пробвах и с обикновените Памперс и няма проблеми. Все пак ги използвам само в екстрени ситуации.
Виж целия пост
# 8
Можеш да ползваш и антибактериални кърпички. Удобни са, защото са по-малки пакетчета.
Виж целия пост
# 9
Аз и до сега ползвам кърпичките на Нивеа.
Виж целия пост
# 10
Ние ползваме каквито купя,но само за ръце.Лицето и мия с водичка.
Виж целия пост
# 11
Ползвам обикновени бебешки кърпички Grinning
Виж целия пост
# 12
Без мокри кърпички, както и сухи такива, не излизаме. Аз ползвам тези на Пикадили /понеже виждам, че си от Варна/. Имат специални детски и антибактериални на ниски цени.  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Ползвам предимно на Памперс - за всичко Mr. Green Не си и помислям да излезем без кърпички, много са удобни Peace
Виж целия пост
# 14
Специално за ръцете аз ползвам School hankies. Избърсват от ръцете бои, фулмастери, пастели....
Тъй като детенцето ти е още малко и не се цапа с упоменатите неща става да му триеш ръчичките и с кърпичките, с които му почистваш други части на тялото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия