Въпрос за сутрешното АМ?

  • 983
  • 8
От кой месец премахнахте сутрешното АМ?
Ние сме на 7м и пол.
Сутрин ставаме много късно към 10.00 и се чудя дали да дам АМ
или попара? Другият вариант е да я будя сутрин и да  давам АМ
и после попара!
Виж целия пост
# 1
Според мен не е добра идея с буденето. Щом детенце си става късно, то предполагам, че и по-късно ляга, така че има достатъчно хранения.  Laughing
А, на въпроса за АМ, аз не бих го махнала, щом детенце си го пие. По-полезно е отколкото попарата. В нея какво полезно има, освен сиренето, което може да добавяш към зел. пюре?!?!
 LaughingДавай си  АМ, докато детенце го иска, пък дори и да е на 2 или 3 години.  Wink
Виж целия пост
# 2
Аз също мисля , че е по - добре АМ , а сиренцето в пюрето.Все още най - много бебчо се нуждае от мляко.Но ако толкова искаш може някой път да разнообразиш и с попара. Peace
Виж целия пост
# 3
И при нас е същото.Ставаме между 8:30 и 10 часа,но нямам намерение да спирам АМ,а попарата ще почака.
Виж целия пост
# 4
На нас точно в седмия месец ни отпадна сутрешното АМ и заместих с попара. Първо , че се будеше късно и второ, направо ми отказа да го пие от шишето, а с лъжичка да изпие не повече от 60-70гр, та предпочетох попарата, а по-късно и други закуски, в които и добавям АМ.
Виж целия пост
# 5
Давах сутрешното мляко до към 10-ти месец. Тъй като и ние не сме от ранобудните /9 часа/, всички хранения ни се изместваха с 1-2 часа, спрямо режима на повечето деца. Вечерното мляко беше в 22 часа.
Във всеки случай недей да разваляш сладкия сън на Бебчо и да го будиш насила. 
Виж целия пост
# 6
Според мен не е добра идея с буденето. Щом детенце си става късно, то предполагам, че и по-късно ляга, така че има достатъчно хранения.  Laughing
А, на въпроса за АМ, аз не бих го махнала, щом детенце си го пие. По-полезно е отколкото попарата. В нея какво полезно има, освен сиренето, което може да добавяш към зел. пюре?!?!
 LaughingДавай си  АМ, докато детенце го иска, пък дори и да е на 2 или 3 години.  Wink

подкрепям те
Виж целия пост
# 7
Той сам си премахна всякакво АМ, за мое съжаление. Не го махай ти, давай си го, за попара винаги има време и не буди детето  Hug
Виж целия пост
# 8
и аз предпочетох да отменя АМ горе-долу на тази възраст, просто защото го отказваха, пиеха го с нежелание и закуската идваше после към 11.30 Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия