Mнението ви за пералня Ariston AVL 105

  • 2 291
  • 6
Днес си купих пралня Ariston AVL 105, от Технопосил и бих искала да знам мнението ви за нея, някой купил ли си е тази марка, по принцип се бях насочила към Уърпуул (шесто чувство) но заради цената не можах да си я взема  Sad и накрая се спрях на тази.Цял ден пълних главата на милия, как ме изтърпя незнам Rolling Eyes.Това е първата пералня в живота ми която си купувам сама и никой не ми налга мнение и съвети(мъжа ми само се съгласи с избора ми след 5 часа оглеждане  Embarassed Rolling Eyes), изчетох само мненията на всички ви тук относно марките перални.
Благодаря предварително на тези който че ми отговорят  bouquet.
Интересува ме дали не е много шумна и въобще впечатлението ви от нея.
Виж целия пост
# 1
Имам Ariston повече от 3 години и съм много доволна. Добър избор  Peace
Виж целия пост
# 2
Имам Аристон от 7 години и съм продала стотици. Това за мен е най-добрата марка в момента на БГ пазар. До сега никога не е имала какъвто и да е проблем. 
А сигурна ли си че това е модела? Защото аздо сега не съм чувала за такъв - има 109 със съшилня...
Но ако ще даваш пари - Аристон го заслужава. Освен това сервиза в БГ е много добре поддържан и с части и със специалисти.
И най-накрая съветвам те да е купена от Зора, а не от Технополис...
Виж целия пост
# 3
Имам Аристон от 7 години и съм продала стотици. Това за мен е най-добрата марка в момента на БГ пазар. До сега никога не е имала какъвто и да е проблем. 
А сигурна ли си че това е модела? Защото аздо сега не съм чувала за такъв - има 109 със съшилня...
Но ако ще даваш пари - Аристон го заслужава. Освен това сервиза в БГ е много добре поддържан и с части и със специалисти.
И най-накрая съветвам те да е купена от Зора, а не от Технополис...

Модела е точно това клас А+А , отложен старт и т.н. , но защо от Зора а не Технополис  Thinking, дано да няма някаква съществена разлика, защото аз вече я купих. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Имам Аристон от 7 години и съм продала стотици. Това за мен е най-добрата марка в момента на БГ пазар. До сега никога не е имала какъвто и да е проблем. 
А сигурна ли си че това е модела? Защото аздо сега не съм чувала за такъв - има 109 със съшилня...
Но ако ще даваш пари - Аристон го заслужава. Освен това сервиза в БГ е много добре поддържан и с части и със специалисти.
И най-накрая съветвам те да е купена от Зора, а не от Технополис...
Да модела е точно този, клас А+А, отложен старт и т.н., но защо от Зора а не от Технополис  newsm78, аз вече я купих, дано да няма съществена разлика или проблем Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Аз имам Аристон от 3 години, модела не го помня точно, но е с LCD дисплей от първите.

Много съм доволна, само една забележка - шумна е, спомням си преди имаше подобна тема и други се бяха оплакали от това.
Може да е само при по-старите модели, предполагам че сега вече са тихички...... на мен не ми пречи особено шума, т.к ми е в банята, но за по-малък апартамент може да е проблем.
Виж целия пост
# 6
Имаме Ariston от почти 2 години е сме много доволни-с LCD дисплей, отложен старт,super silent, взехме я от тези модели с намалена дълбочина (мястото ни за пералня е много малко и буквално влезе на една боя разстояние Wink) и когато я купувахме гледахме и други такива скъсени перални,но само Ariston имаше вариант скъсена за 4,5 кг пране!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия