Ах, Италия...

  • 7 908
  • 105
Хубаво де, предложете по добро име и ще го сменя. След като подобавaщо нафлуудихме темата с блудкавите руски актьорчета, можем да се пренесем тук. Обичам италианци. Най много - ей тоз италианец. Ако го хвана, няма да му простя.

Виж целия пост
# 1
Новият ми любимец...
макар и не баш италианец  Mr. Green

Виж целия пост
# 2
Пишете имена, де... От къде да знам кой кой е Crossing Arms
Виж целия пост
# 3
Дженаро Иван Гатузо, футболист, Милан, Италия? Достатъчно ли съм изчерпателна? Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Хубаво де, предложете по добро име и ще го сменя. След като подобавaщо нафлуудихме темата с блудкавите руски актьорчета, можем да се пренесем тук. Обичам италианци. Най много - ей тоз италианец. Ако го хвана, няма да му простя.


 rotfImao rotfImbo
Виж целия пост
# 5
Пишете имена, де... От къде да знам кой кой е Crossing Arms

Моят Гошко е Зинедин Зидан  (Реал Мадрид и френския национален отбор) Heart Eyes
за мое най-голямо съжаление, мисли да се песионира след Световното.
Виж целия пост
# 6
За да не ме биете, пригодих снимката към темата  Heart Eyes

Виж целия пост
# 7
АХаХахахАХаХахАХаАХАХАХАХАХахахАХАХАХахАхАхАХаХАХАххХх...
Виж целия пост
# 8

 Аз пък не харесвам футболисти и не си падам по никой от тях  Crossing Arms Един ден синът ми като стане известен футболист, ще си падам по него  Crazy
Виж целия пост
# 9
Добре, ето един не футболист и не съвсем италианец, но се е снимал в няколко италиански продукции.

Никълъс Роджърс, австралиец, актьор - "Фантагиро"(Тарабас), "Карибски Пирати"(мини сериал - Феранте "Маласорте" Албриции), "Мария"(Исус Христос), "Лаура я няма"(Лоренцо), "Принцесата и просяка"(Адемаро). Толкоз.
Виж целия пост
# 10
Мамма миа, и аз много си падам по италианци- от типа високи, мургави и страстни... Heart Eyes Любимият ми тип мъже... Hug
Как да не полудееш, кажи? newsm78  Crazy newsm08
Виж целия пост
# 11
Кой те кара да не полудяваш? Само чакам да ме споходи един такъв в сънищата ми... Ако можеше да си поръчвам...
Виж целия пост
# 12
Добре, ето един не футболист и не съвсем италианец, но се е снимал в няколко италиански продукции.

Никълъс Роджърс, австралиец, актьор - "Фантагиро"(Тарабас), "Карибски Пирати"(мини сериал - Феранте "Маласорте" Албриции), "Мария"(Исус Христос), "Лаура я няма"(Лоренцо), "Принцесата и просяка"(Адемаро). Толкоз.

Аааааааа този го знам и много ми допада, гледала съм го във Фантагиро.
Виж целия пост
# 13
Ако некой мъж проете писанията ни ще ни обяви за маструбаторки  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Кой те кара да не полудяваш? Само чакам да ме споходи един такъв в сънищата ми... Ако можеше да си поръчвам...

Стига с тия сънища, аз викам наяве нещо... Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия