Rogaine ili Reganin?

  • 7 679
  • 5
Някой чувал ли е за този продукт срещу косопад? Казаха ми, че бил много ефикасен при силен косопад, но от аптеката ме уведомиха, че могат да ми го доставят от Германия за 400лв.
 Shocked Знам, че е скъп, не не съм убедена, че е чак толкова... За името не съм сигурна, но мисля, че е РОГАИН.
Виж целия пост
# 1
че могат да ми го доставят от Германия за 400лв.
 
ShockedМного скъпо това чудо.Колко милилитра е?
Виж целия пост
# 2
Не  знам точно но са три дози за три месеца. Било изключително ефикасно и  нямало нищо общо с ампулите и т.н.  Една мама в Германия ми обеща да провери в понедлник колко струва в Германия и ще докладвам. 
Виж целия пост
# 3
4акай сега да ти кажа...като дойдох тук и бях полудяла по Рогейн.Има го за мъже и за жени са други-в розовата опаковка,струва 25$,има и от 49. Номера е оба4е ,4е след като спреш да го пиеш,пак става старото положение,това можеш да про4етеш и в нета на опаковката го пише.А и една позната ми каза,4е в Калифорния е гледала по ТВ. някакво предаване за хора,на които много е навередило...и аз се отказах да го купувам,ина4е съдържа някакви съставки,които били много добри...По този въпрос бях писала на едно маце ,което е дерматолог и се занимава с тези и подобни неща и тя ми каза,4е това било най доброто.Е,да ама за какво да го ползвам като цял живот ли ще трябва да си го пия?За гнездов косопад не става ,пише го и има картинка даже..така ли се казваше?Дето ти е опадала косата на кръгли петна?Малко го обясних...ама сещай се..така,4е за какви 400 лева става ре4 ми кажи?На тази дето ти го предлага за тия пари....много се възмущавам когато 4уя за някои,които така злоупотребяват с проблемите на хората...Аз цял живот си имам проблеми с косата и съм страшно 4увствителна на тази тема..уж с годините ми помина но знам какво е,и много ме е яд..Помисли си дали искаш да опиташ....и ако пробваш,имай готовност да почне да опадва уж възтановилата се коса след като спреш да го пиеш.
Виж целия пост
# 4
Мерси за инфото! HugАми тя явно доставката от Германия до тук струва толкова... Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Моят мъж ползва този препарат от доста време. Определено има ефект, но трябва да се маже почти непрекъснато.Три месеца мазане-3 почивка и пак. Сега започна новата доза ,след по-дълго прекъсване. Пращат ни го от Щатите обаче, защото излиза доста по-изгодно. Цената варира-сега беше около 64$-три шишенца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия