Шампоан оцветител

  • 854
  • 8
Ясно стана вече, че боя не хваща след къна. А шампоан оцветител дали ще хване върху къната??? Чудя се дали да не пробвам . Така или иначе си направих косата на нищо  Laughing
Виж целия пост
# 1
Ползвала съм шампоан-оцветител на Шварцкопф- Палете. След 2-3 измивания пада обаче и пак трябва да го ползваш.
Виж целия пост
# 2
колко струват тези шампоани оцветители
Виж целия пост
# 3
На мен ми препоръчаха на Лонда. Бил траен-12лв. Но се чудя върху каната ще стане ли. Аз съм кестенява ,направих си руси кичури ,но не се харесах и сложих къна. Но тя също бързо пада.
Виж целия пост
# 4
На мен ми препоръчаха на Лонда. Бил траен-12лв. Но се чудя върху каната ще стане ли. Аз съм кестенява ,направих си руси кичури ,но не се харесах и сложих къна. Но тя също бързо пада.
ами много зависи какъв цвят си сега и какъв искаш да сложиш-ако си сложила червена къна а после искаш да я правиш руса ще и е почти невъзможно newsm78
аз съм доволна много от шампоана оцветител на Престиж-препоръча ми го моя фризъор-струва към 3 в и е за няколко пъти-но аз го слагам за поддържане и освежаване на червен цвят за да не боядисвам всеки месец-не знам дали за промяна на цвят ще свърши работа newsm78
Виж целия пост
# 5
L'oreal casting ne e 6ampoan a boq bez amonqk.Mnogo e dobra i izdurga po4ti mesec zavisi kolko 4esto si mie6 kosata(az q miq po4ti vseki den)Struva 8lv v bila no kato se zamisli6 ne e mnogo za6toto 6ampoan trqbva da polzva6 vsqka sedmica po 2lv i ne6to...A v L'oreal-a ima i edin strahoten balsam
Виж целия пост
# 6
 Laughing изобщо не мога да обяснявам . Значиии направих си я виолетово червена с къна . Кичурите са малко по светли - супер е . Но за кратко. Къната се отмива и стават много светли. Затова исках да я боядисвам и да забравя, но заради къната няма да стане нищо. Ще избера по-тъмен цвят шампоан и ще се пробвам  Wink
Виж целия пост
# 7
Ползвала съм шампоан-оцветител на Шварцкопф- Палете. След 2-3 измивания пада обаче и пак трябва да го ползваш.

точно.  Peace
Виж целия пост
# 8
  От косата си зависи. Мен на русо лондата шампоан-оцветите не ми хвана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия