Защо при бременност след 30-та година се обарзуват по-рядко стрии?

  • 1 767
  • 33
Я кажете момичета знае ли някоя от вас дали това въобще е вярно?!Прочетох го в една статия, но не беше обяснено защо newsm78?
Виж целия пост
# 1
И аз съм го чела е се чудех също като теб. Никъде не съм прочела да пише, защо е така.
Виж целия пост
# 2
За пръв път чувам, но сега правя 30 и мога да пробвам  smile3508
Виж целия пост
# 3
Не съм сигурна, че не излизат стри. Аз родих на 30 и искам да ви кажа, че ми излязоха доста, въпреки че се мазах непрекъснато с какво ли не. Не мисля, че възрастта има така връзка с излизането на стрии. По-вероятно ми се струва обратното. Нали като е по-млад човек му е по-еластична кожата?
Виж целия пост
# 4
Не съм сигурна, че не излизат стри. Аз родих на 30 и искам да ви кажа, че ми излязоха доста, въпреки че се мазах непрекъснато с какво ли не. Не мисля, че възрастта има така връзка с излизането на стрии. По-вероятно ми се струва обратното. Нали като е по-млад човек му е по-еластична кожата?
Е, да де! Съгласна съм с тебе и затова си мислиа че няма логика!
Виж целия пост
# 5
"Резките зависят пряко от еластичността на кожата, от наддадените килограми, а също така и от възрастта на бъдещата майка. След 30 години опасността от появата им намалява, освен ако очаквате близнаци." Ей това долу горе пишеше..... Rolling Eyes

Виж целия пост
# 6
Питам, защото сега съм бременна за втори път и това пряко ме интресува.При първата бременност се спасих без нито една стриа, но аз качих само 7,5 килограма.Мисля, че това е от голямо значение, обаче сега забелязвам че съм качила до третия месец почти 3 килограма.Мисля, че този път здраво ще се раздуя Grinning.Не съм болезнено суетна, но при положение, че при изписването с първото дете си обух старите дънки и така се появих и всички ахнаха, нямах помен от корем или други излишни килограми, та мисълта ми е, че сега хич и да не се надявам на подобно чудо!Поне да знам как да се преборя с евентуалните последствия #2gunfire
Виж целия пост
# 7
не бе, вие сериозно ли?
Не е вярно, че на 20годишните им е по-еластична кожата. Вече масово се срещат нацепени тийнейджърки.
На всичко отгоре 30годишната жена използва повече бяла козметика, а 20годишната жена използва повече декоративна.
Виж целия пост
# 8
Това за стриите го чувам за пръв път newsm78 Обаче според мен всичко си е до кожа Thinking
Виж целия пост
# 9
Това пак е някое велико писание на някоя мъдра глава.Ми то си зависи от кожата на жената, не от годините.Няма ли някой написал, че след 40-та година жената като роди и корема веднага се прибира и става плосък като на тинейджърка newsm78
Виж целия пост
# 10
Това трябва да ни е проблем, само ако искаме кариера на силиконови певачици.
Аз съм над 30, имам си стрии и не мисля да давам пари за татуировки. Стриите ми стигат.
Виж целия пост
# 11
Мисля, че всяко тяло и всяка кожа са си индивидуални.
Виж целия пост
# 12
Ами,ако първата бременност е била преди 30,образували са се стрийчици,кожата се е поразпуснала тук-там...След това е възможно да не се сдобиеш с още стрИИ,но е тъпо да кажеш:"О,чудо!От първата бременност/тогава бях на 23г./цялата се нацепих,а сега- нито една!Гле'й  ти-к'во нещо са годинките..." ooooh!
Виж целия пост
# 13
Родих на 32, качих 6 килограма, стрии не съм имала....Слава богу!
Виж целия пост
# 14
Според мен няма връзка с годините. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия