Спазвате ли хранителен режим?

  • 532
  • 8
Здравейте, мами!
Моето бебе е на 4 месеца, кърмим се и само вечер давам АМ и въпроса ми е дали все още да спазвам хранителен режим /да не ям зеле, боб, храни с консерванти, нат. сокове и др./ Колики вече нямаме, да не би да ги провокирам, ако започна да ям "забранените храни" или вече сме големи?
Виж целия пост
# 1
   Пробвай! Зависи от бебчо. Аз само първия месец спазвах някои забрани откъм храна и после си дадох от всичко по много. Дъщеря ми не е имала никога колики.
Виж целия пост
# 2
Аз не спазвам никакъв хранителен режим и за щастие не сме имали пробеми с коликите. Трябва да пробваш.
Виж целия пост
# 3
Аз спазвах много стриктен хранителен режим,бях минала за седмица без нищо млечно (даже масло), но уви коликите ни държаха плътно до 4 месец  Sick . По принцип е добре да се спазват някои разумни ограничения, понеже всичко минава в бебчето, просто се храни с всичко,но със специалните храни по-умерено. Например чаша сок, зеле само за гарнитура, по няколко плода от различни видове, т.е. принципа е по малко от всичко.
Виж целия пост
# 4
Спазвам, но ефекта го няма.. Sad...Коликите не ни пощадиха, дори през деня има....
Виж целия пост
# 5
Все още спазвам, макар че коликите скоро ни напуснаха.
Виж целия пост
# 6
Само в началото ограничавах пикантните и люти храни. Сега вече не, носе старая да не прекалявам с консумацията им.
Виж целия пост
# 7
До 6-ия месец спазвах./макар да нямаше колики/
Виж целия пост
# 8
Не съм спазвала, но и не съм прекалявала със забраненеите храни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия