Момичета много ми се пуши.Помагайте!

  • 2 271
  • 42
Как ми се пуши направо ще умра.Чувствам се ужасно грозна,изнервена и дебела и ми се пушииии............УЖАС.Кърмим се и не е желателно.Какво да правя. #Crazy ooooh! Cry Sad Praynig
Виж целия пост
# 1
Като ти се допуши цигара- пий вода. Помага.Аз като отказах цигарите така правех.Мисли си колко добре ще се чувстваш,ако не пушиш, Как ще се избистри кожата ти, как няма да миришеш на бебето си. Има тлкова много хубави неща, за които да си мислиш! Успех ти желая и не посягай към цигарите!
Виж целия пост
# 2
на мен ми помагаше като запаля дръпна 2 пъти и я хвърля
Виж целия пост
# 3
   Четох, че колкото и да ти се пуши, желанието минава само до 5-10 минутки: независимо дали си запалил или не. Така, че да не ти дреме - лесно е и ще се справиш  Hug
Виж целия пост
# 4
Kупи си лукчета Mr. Green Аз лично не съм го изпробвала, но баща ми така отказа цигарите. Като ти се допуши - вземи си едно лукче.
Виж целия пост
# 5
Как ми се пуши направо ще умра.Чувствам се ужасно грозна,изнервена и дебела и ми се пушииии............УЖАС.Кърмим се и не е желателно.Какво да правя. #Crazy ooooh! Cry Sad Praynig
Бъди сигурна, че като запалиш гореизброените прилагателни ще останат непроменени, но освен това и ще изпитваш и непреодолимо чувство за вина, че тровиш собственото си дете.
Така че дръж се майче, на пали!
Виж целия пост
# 6
Сега имаш шанс да ги откажеш завинаги - НЕ ГО ПРОПИЛЯВАЙ! Килограми се свалят и без цигари Crossing Arms
Виж целия пост
# 7
Опитай с дъвка.
Виж целия пост
# 8
Kупи си лукчета Mr. Green Аз лично не съм го изпробвала, но баща ми така отказа цигарите. Като ти се допуши - вземи си едно лукче.
Лукчетата не са добра идея- имат много захар. по-скоро дъка или бонбони без захар.
Виж целия пост
# 9
Kупи си лукчета Mr. Green Аз лично не съм го изпробвала, но баща ми така отказа цигарите. Като ти се допуши - вземи си едно лукче.
Лукчетата не са добра идея- имат много захар. по-скоро дъка или бонбони без захар.
Da- дъвката е добра идея. Grinning Важното е да се прави нещо с устатаSimple Smile)))
Виж целия пост
# 10
Важното е да се прави нещо с устата
   Хвани мъжо и се нацелувайте  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Или стой тука и не отлепяй пръсти от клавиатурата и мишката newsm10
Виж целия пост
# 12
Въобразяваш си, мила не ти се пуши!!  newsm03
Ние знаем, че можеш да издържиш без цигара! Дръж се!  newsm10
Виж целия пост
# 13
Дъвки, семки, вода ...
Виж целия пост
# 14
 Аз мисля, че дъвката не е добра идея, защото може да не съдържа захар, но съдържа нутрауит, който е много вреден и води до хиляди болести!!! Пий вода, това е най-добрия съвет, който даде eve-nadine !! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия