Направо съм потресена

  • 937
  • 10
Вчера водих малкия в детската градина/имам позната учителка и тя ме покани/ да гледа куклен театър. И какво се случи ...
Дойдоха артистите/двама - с един чаршаф, една шапка,чизми и една китара/ и всички групи ги събраха в една стая.  Започна представлението и някой от децата/предимно яслата/ започнаха да реват. Аз очаквах, че ще ги изкарат от стаята но не госпожата ги обърна с гръб към артистите, скара им се и ги остави. Те милите два реда сълзи. Дожаля ми. 
Вашите деца как реагират на такива мероприятия?
Виж целия пост
# 1
Извини ме за контра въпроса, но ти попита ли учителките, защо са постъпили така или си остана само с възмущението си?
Поредното оплакване от ДЗ.
Виж целия пост
# 2
И аз мисля, че би трябвало да ги изкарат от стаята. Малкият ми син уж е открехнат, но до 3г. включително го беше страх от костюмирани герои от приказки, дори от разни аксесоари. Минаваме веднъж покрай един щанд за перуки, и той се провиква "мамо .., виж, чудовища". В Дисниленд сме били, уж купон, но от разни разхождащи се русалки, та дори Мики Маус, детето просто се сконфузваше. Прибрахме се у дома с ни един автограф. Жално ми стана и на мене за децата.
Виж целия пост
# 3
душите златни, защо не насмете госпожите?
Виж целия пост
# 4
Забелязвам , че малките се страхуват доста от клоуни , а явно това вожи и за други костюми .
Виж целия пост
# 5
Аз бих го извела под някакъв предтекст   Thinking
Виж целия пост
# 6
Доста гадничко!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 7
Извини ме за контра въпроса, но ти попита ли учителките, защо са постъпили така или си остана само с възмущението си?


И аз питам това.
Бих искала да разбера идеята на такава постъпка.
Виж целия пост
# 8
Според мен е трябвало да изведат дечицата,някои наистина се страхуват от маскирани хора....
Виж целия пост
# 9
Предложих на госпожата на яслата  да сляза с тези които плачат но ми каза, че не съм човека който отговаря за тях, а при въпроса защо не ги вземе всички с нея - имало деца на които им е интересно и са си платили.
Виж целия пост
# 10
Кажи,моля те,колко деца гледаха този театър и колко учителки бяха вътре с тях и колко отвън в детската градина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия