спешно питане за латекса

  • 1 101
  • 2
 според вас къде е проблема?
Купихме уникално добър английски латекс Дулукс за спалнята, която подготвяме за бебчо./преди 2 години с него боядисахме целия апартамент/ От сутринта до пред ималко мъжът ми едвам успя да боядиса 2 стени - повтаря п оняколк опъти участъците и влага много сила при натиска с мечето /иначе н есе отделя достатъчно боя/ ЗА За тавана взехме друг цвят от същата марка - там положението е още по-трагично. Започнаха д асе появяват някакви мехури... всичко стои на петна...
Направо ужас!
Кажете ако има някакви тънкости в боядисването с латекс или ми посочете грешката ни.
Мерси предварително
Виж целия пост
# 1
1. Би трябвяло да има указание за разреждане. Когато боята е много концентрирана се получават тези петна или ивици.
2. Самото мече или валяче. Аз работя до сега с дунапренени. Попадал съм на отвратителни. С тези мъхнатите не съм опитвал, а те са по-скъпи и по логиката на Западна Европа - по- добри.
3. Същата ли е боята? Братовчетка  ми в Пловдив беше боядисвала с нещо ново и се оказа, че онези сложили нещо от което старата боя падала. Всичко станало на мехури.
4. Консултация с консултант в хипермаркет.
Виж целия пост
# 2
Вероятно сте го разбъркали добре но все пък повторете процедурата; за да не покрива значи е твърде рядък. Иначе за латекс е най добре с валяк тип "мече" и се карат поне три ръце ако основата е различна като цвят от цвета който сега полагате. След като изсъхне латекса се променя. ВАЖНО!!! - латекс се полага върху латекс!!!! ако основата е боя на  варова основа латекса не хваща!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия