Бързия спешно

  • 4 807
  • 5
Момичета, ще кръщавам племенник в Клисурския манастир. Решели сме и да преспим за ден - два на Бързия. Ако знаете някое приятно хотелче с басеин за децата, помагайте.
рр. Всяко мнение ще ми бъде от полза, аз тази Бързия за първи път я чувам Simple Smile
Поздрави на всички.
Виж целия пост
# 1
До Клисурския манастир близо е и Берковица,по-добре преспете там или в самия Клисурски манастир.
Виж целия пост
# 2
в бързия има минерален открит басейн-когото и да попитате, всеки го знае. на същото място щяха да правят хотел, но дали е готов-не зная. много приятно и красиво място!
Виж целия пост
# 3
Ето координати на Туристически информационен център в Берковица, ще ти дадат подробна информация
ТИЦ Берковица - 0953 88682
ел. поща: tic@berk-bg.com
Виж целия пост
# 4
Мерси момичета!
Ще проверя тези възможности. Ако някоя знае и конкретно проверено хотелче, споделяйте.
Поздрави!
Виж целия пост
# 5
при открития басейн в Бързия има и хотелска част, аз съм спала там, не е лошо. Скоро минавах покрай клисурския манастир и понеже мястото много ми хареса, питах какви са условията за преспиване, но правеха ремонт на стаите и нищо не ни показаха. В самата Берковица съм спала в едно симпатично хотелче Салвия. Аз бих си избрала манастира, ако ремонтът е приключил, природата е страхотна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия