Въпрос към почитателите на японската кухня

  • 985
  • 7
Здравейте! Моля, препоръчайте ми добър японски ресторант (суши бар) в София, където можем да отидем, без да се притесняваме, че ще ни поднесат нещо с развалени продукти! Най-добре да е място, в качеството на което вие самите сте се убедили.
Виж целия пост
# 1
Здрасти,аз съм ходила в този, който е в библиотеката и изобщо, ама изобщо не съм доволна.Не знам къде и дали има други японски ресторанти в София.Мога само да те посъветвам къде да не ходиш.

Иначе обстановката е много приятна,ако не си гладен може да изпиеш един жасминов чай, но за вечеря....няма нищо общо с истинската японска кухна,освен това е незаслужено скъпо.
Виж целия пост
# 2
Със сигурност Капитан Кук, обаче на суши бара. Знам от мъжа ми, че главния е обучаван в Япония, а и ястията били страхотни.
Виж целия пост
# 3
В момента най-доброто суши в София е в ресторант "Кабуки" до Плиска  newsm10
Виж целия пост
# 4
Със сигурност Капитан Кук, обаче на суши бара. Знам от мъжа ми, че главния е обучаван в Япония, а и ястията били страхотни.

В Капитан Кук сушито не е лошо, но е американско суши, т.е. със сирене, което на мен не ми хареса особено.
Виж целия пост
# 5
В Мола срещу х-л Хемус

(най-новият ресторант засега и се стараят все още)
Виж целия пост
# 6
е как го правят това суши в БГ, при положение, че трябва да су ползва сурова съвсем прясна риба newsm78
Виж целия пост
# 7
е как го правят това суши в БГ, при положение, че трябва да су ползва сурова съвсем прясна риба newsm78
Пъстърва прясна... кой ще се усети - риба ли е - риба, сурова ли е - сурова. Значи - суши Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия