Мила мамо не тъжи, няма да ме чакаш дълго ти! 10.07 - 16.07

  • 4 293
  • 101
Добро утро, поспаланки! Успешна седмичка на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Ех Жабче страхотно заглавие  bouquet
Весела седмица и от нас момичета. Нека тя да е щастливата ви седмица Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
Успешна и весела седмичка и от мен. Grinning
Виж целия пост
# 3
Успешна седмица момичета и нека само добри новини да чуваме!
Виж целия пост
# 4
Включвам се заради страхотното заглавие!
Поздравления, Жабче Wink
Херичка, как сте с твоя юнак в жегите? Предявява ли претенции или в тумбачето му е уютно и не те ритка много? Laughing
На мен ми е много отпускарско вече настроението, а пък до август има мнооого време...Поне вече се чувствам в кондиция Simple Smile Действието на Диферелина изглежда мина, кръвното ми се нормализира и съм си в нормалното за мен усмихнато Grinning да не кажа, нахилено настроение Mr. Green
Чакам някой да се включи в темичката с добри новини!
Виж целия пост
# 5
Херичка, как сте с твоя юнак в жегите? Предявява ли претенции или в тумбачето му е уютно и не те ритка много? Laughing
Послушно ми е детето...поритква сутрин след като се събудя и вечер като си дойде татито Heart Eyes А иначе сигурно му е широко...то и без това съм му осигурила къща 100 кв.м остава и да му е тясно Mr. Green Често стои в лявата част на корема ми и му усещам гръбчето...май това си е нарочило за спалня а в дясната половина си пие кафето Mr. Green
Пожелавам ви скоро и вие в най-скоро време да се вълнувате като мен  Heart Eyes
Лейке гледам отброяваш дните до почивката...ех моренце...ех кеф Flutter Ние тази година пропускаме по явни причини но не съжалявам...ще си наваксваме...имаме толкова много години пред нас Blush
Виж целия пост
# 6
Ех, Хера като ти чета постинга и едно хубаво ми става, едни мечтиииии ме обхващат.............. newsm51. Ама за сега са наистина само меечтиииииииии Grinning  love001
Виж целия пост
# 7
Ех, Хера като ти чета постинга и едно хубаво ми става, едни мечтиииии ме обхващат.............. newsm51. Ама за сега са наистина само меечтиииииииии Grinning  love001
Пожелавам мечтите да станат реалност  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 8
добър ви ден и от мен Wink
Хера, снимки на къщата 100 кв няма ли да покажеш и ние да оценим достойнството на жилището, за да предадем живот и здраве след време на следващия наемател да не се бави толкова Sunglasses
Аз пих утрогестанче малко, че да съм без лелка на морето, но нещо май не улучих кога да го започна и ми дойде доста по-рано, та последните дни на морето пак току виж съм се олелила Cry, но ще го преживея. Вече направо го сънувам това море.
Виж целия пост
# 9
Момичета, мъж ми си прави кръвен тест за Хламидия. Резултатите са следните:

Chlamidia Trach-Ig G    8 АЕ    под 9 - отрицателен, 9 - 11 граничен, над 11 - положителен

Chlamidia Trach-Ig M    2 AE    до 9-отрицателен; 9-11гранична зона; над11-положителен

Трябва ли да се притеснявам, че първият показател е толкова близо до граничната стойност  Rolling Eyes 
Виж целия пост
# 10
Не.
Виж целия пост
# 11
Херичка, как сте с твоя юнак в жегите? Предявява ли претенции или в тумбачето му е уютно и не те ритка много? Laughing
Лейке гледам отброяваш дните до почивката...ех моренце...ех кеф Flutter Ние тази година пропускаме по явни причини но не съжалявам...ще си наваксваме...имаме толкова много години пред нас Blush
Да ти имам причините, Херичка Flutter Искам и аз една такава 9-месечна причина да ме ритка в тумбачето Mr. Green, ако ще отляво - ако ще отдясно...Дано не чакам още много, защото снощи пак сънувах едно хубаво бебе Grinning Е, мъжко беше, ама и такова не връщам Wink
Ехооо, другите, къде сте? Включете се и вие в мечтите! Като си помечтаем заедно и може по-бързичко да ни се сбъднат мечтите Heart Eyes
Жабче, според мен няма място за притеснения.
Ва, май на морето и аз ще се оцикля, но...както се казва това да ми е проблемът. Ще пия повече калций и витамин С
Виж целия пост
# 12
Здравейте всички, здрасти, Леа, много се радвам, че си в добро настроение, наистина и мен ме уплаши реакцията ти след онова стимулиране... Аз рядко сънувам бебенца – миналия месец сънувах едно хубаво момченце, майки ми казваше, че е мое, а пък аз я питах – ама как така е мое, не помня нито да съм била бременна, нито да съм го раждала.....
Скоро влизам във фаза на чакане на неидването -  това ми е много любимо занимание, макар че после като се олеля – хич, хич, не ми е хубаво. Sad
На всички пожелавам много хубави емоции през тази седмица Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Ей това е 100 кв.м къща  Mr. Green Само не ми се смейте на плондерския вид Blush А още кила не съм качила от свалените...представете си като кача Crazy
Виж целия пост
# 14
Много си сладка , Херка. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия