Да върнем безплатните Лечебни млека на бебетата!

  • 1 208
  • 21
Момичета, имаме нужда от подкрепа по проблема с Лечебните млека, които вече не се поемат от НЗОК.

Пуснала съм тема във форума на предаването "Защо не" - ето я темата.

Моля ви, ако имате отношение по проблема, разпишете се! Нека вдигнем още шум!
Нека върнем безплатните жизнено-важни Лечебни млека на бебетата и малките деца!


Давам линк към Отвореното писмо. Там проблемът е описан по-подробно.
Виж целия пост
# 1
Страшно важно е да се говори за това. Нека предизвикаме интерес. Надявам се екипа на Марта да обърне внимание над проблема и да предизвикаме дискусия евентуално с участив на лекари и представители на институциите. Мисля, че това би могло да помогне.
Виж целия пост
# 2
Ако решите да говорите по медии за проблема, мога да помогна с бургаските такива. Ще ангажирам бургаски педиатър и медия за да направят интервю. Само кажете ако има нужда.
Виж целия пост
# 3
Ако решите да говорите по медии за проблема, мога да помогна с бургаските такива. Ще ангажирам бургаски педиатър и медия за да направят интервю. Само кажете ако има нужда.
Страшно си мила! Благодаря  Hug Hug Hug
Сигурна съм, че има майки на алергични деца в Бургас! Моля ви, обадете се, за да се вдигне повече шум!
Виж целия пост
# 4
Сесана, разбира се, че има нужда!! Ако можеш да го организираш дори на местно ниво - действай! Ще помагаме с инфо и каквото можем!
Виж целия пост
# 5
м дааа! казало камилчето...
ако има още "мерки" да се взимат за повишаване на раждаемостта, сега е момента! или не останаха тъпотии за измисляне?
Виж целия пост
# 6
.....ако има още "мерки" да се взимат за повишаване на раждаемостта, сега е момента! или не останаха тъпотии за измисляне?
ми... резнаха част от парите за недоносените дечица...
Двулично е да се говори за проблема "демографска криза в Бг"  #Cussing out
Виж целия пост
# 7
Искрено се надявам, все повече хора да осъзнаят, че този проблем е наистина важен и да ни подкрепят! Благодаря на всички, които се отзоваха! Благодаря и на тези, които тепърва ще ни протегнат ръка!
Зная, че са малко хората, които могат чрез Интернет да споделят своята история и да дадат своята подкрепа. Много родители дори не знаят към кого да се обърнат. Затова разчитаме на медиите да поемат своята обществена роля.
Ще се опитаме да се срещнем с представители на НЗОК и другите институции, въвлечени в проблема, за да може очи в очи да кажем нашите предложения и да чуем техните обещания!
Но много ми се иска на тези срещи да се съберем повече мами, а защо не и татковци Wink
Важно е нашите управници да разберат, че на нас наистина ни пука!
Виж целия пост
# 8
Среща на майки с алергични деца!

Срещата е събота (15-ти) от 10:00 часа, входа от към Стрелбище

Хайде, майчета, елате да се видим и да решим как действаме по-нататък!  Hug Ето линк към темата в "Алергии".

А утре в сутрешния блок на Канал 1, от 7.45 до 8.00 часа, ще имаме разговор по същите проблеми. Вероятно ще има и представител на НЗОК (най-после!), така че - стискайте палци!
Виж целия пост
# 9
Теди, ще направя всичко възможно да дойда!
Проблемът наистина е много голям Sad

п.с. Много добре се представи в репортажа по БТВ  bouquet
Виж целия пост
# 10
Много, мерси за подкрепата, Лулу  Hug
Виж целия пост
# 11
Момичета, преди малко дойде у дома екип от Новините на Канал 1!
Браво за бързата им реакция! И особено на Мария Чернева!
Снимаха у нас Дамян как хапва, какво хапва и т.н. Аз малко си бях глътнала граматиката, но се надявам да съм казала по-важните неща. Защото, честно казано, въобще не помня какво точно съм говорила и как съм го говорила  Rolling Eyes
Казаха, че ще се опитат да пуснат репортажа в емисията в 18 часа, но най-добре да следим и тази в 18ч. и тази в 20ч.
Дано да се е получило добре. Имах 1 час за реакция и направих каквото можах  Mr. Green

Виж целия пост
# 12

Двулично е да се говори за проблема "демографска криза в Бг"  #Cussing out
и безочливо!!!
Виж целия пост
# 13
Момичета, в Часът на Милен Цветков по НОВА ТВ ще се говори за млеката!
Наши момичета ще са там! Предаването ще е в 18 часа  ДНЕС! 
 Praynig
Гледайте цялото предаване, включвайте се по телефоните!!!
Виж целия пост
# 14
Момичета, преди малко дойде у дома екип от Новините на Канал 1!
Браво за бързата им реакция! И особено на Мария Чернева!
Снимаха у нас Дамян как хапва, какво хапва и т.н. Аз малко си бях глътнала граматиката, но се надявам да съм казала по-важните неща. Защото, честно казано, въобще не помня какво точно съм говорила и как съм го говорила  Rolling Eyes
Казаха, че ще се опитат да пуснат репортажа в емисията в 18 часа, но най-добре да следим и тази в 18ч. и тази в 20ч.
Дано да се е получило добре. Имах 1 час за реакция и направих каквото можах  Mr. Green


Много добре беше,не личеше да си притеснена от камерата! Peace
А като видях репортажа в централната емисия направо си разцелувах бебка..! Crazy Най-после се осъзнаха какво са направили.
Дано по-скоро се обнародва решението и взимането на млеката да стане факт!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия