Търся хидратиращт лосион за лице ?!?!?

  • 592
  • 14
хайде помагайте ако се сещате за такова лосионче, аз преди доста време ползвах едно на орифлейм, със звезден плод беше, след това ми бяха носили от германия пак едни местни марки, но сега вече свършиха и не знам какво да си купя.....
Виж целия пост
# 1
беше кремообразна емулсия, подобна на т мляко и пак се ползваше памуче, някой сеща ли се за нещо подобно  Tired
Виж целия пост
# 2
хайде помагайте ако се сещате за такова лосионче, аз преди доста време ползвах едно на орифлейм, със звезден плод беше, след това ми бяха носили от германия пак едни местни марки, но сега вече свършиха и не знам какво да си купя.....
Какво е звезден плод?
Виж целия пост
# 3
хайде помагайте ако се сещате за такова лосионче, аз преди доста време ползвах едно на орифлейм, със звезден плод беше, след това ми бяха носили от германия пак едни местни марки, но сега вече свършиха и не знам какво да си купя.....
Какво е звезден плод?
така се казваше въпросната серия на орифламе....
Виж целия пост
# 4
ами аз се сещам За За един продукт на Oil of Olaz- казва се Feuchtigkeitsfluid(овлажняващ флуид). не Знам дали я има тази марка в БГ, но предполагам, че да. то представлява рядка консистенция_ нещо малко по_рядко от тоалетно мляко или нещо подобно, в крайна сметка Зависи от тоал. мляко.
Виж целия пост
# 5
ами аз се сещам За За един продукт на Oil of Olaz- казва се Feuchtigkeitsfluid(овлажняващ флуид). не Знам дали я има тази марка в БГ, но предполагам, че да. то представлява рядка консистенция_ нещо малко по_рядко от тоалетно мляко или нещо подобно, в крайна сметка Зависи от тоал. мляко.
B
Благодаря, ще поразпитам за това лосионче  bouquet
Виж целия пост
# 6
Дав също имат хидратиращ лосион с фактор, добър е, но все още не съм го засичала в България.
Виж целия пост
# 7
Не можах да разбера от въпроса ти, но ето тук в сайта им на орифлейм, може би ще го откриеш Simple Smile Успех Simple Smile
http://www.oriflame.bg/prod/indexCatalog.jhtml
Виж целия пост
# 8
Аз ползвам на гарние хидратиращия флуид-с екстракт от грозде.Много е свеж,не е мазен и веднага попива.
Виж целия пост
# 9
Happyderm, Loreal Simple Smile
Виж целия пост
# 10
 И аз използвам флуида на Гарние с екстракт от грозде-разкошен е!
Виж целия пост
# 11
NIVEA  newsm10
Виж целия пост
# 12
Peace
Виж целия пост
# 13

 Peace
Виж целия пост
# 14
Аз ползвам на гарние хидратиращия флуид-с екстракт от грозде.Много е свеж,не е мазен и веднага попива.

Не е  лош. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия