дете на стадиона

  • 462
  • 3
здравейте, и аз да се похваля.Много е подвижен моя син.Вече на почти 4 год.От както се е родил(недоносен) не спира да тича.Понякога му казвам, че краката са му за ходене ,а не за тичане Simple SmileТой все бърза, все нещо прави, все тича насам-натам  ине спира, но вчера ме разби......
Моя милост реши от известно време да поспортува на стадиона, та снощи нямаше кой да гледа малкия и нали се сещата , че дойде с мен!Казах му на детето да стои настрани  ида пази колелота, а той като ме видя как тичам и като ме подгони....,даже ме задмина.. LaughingСкъпи мами моят син направи една обиколка и половина (около 550м)в 20ч(при положение ,че през целият ден щурееше).Аз щях да припадна от създалата се ситуция.Не знаех какво да мисля и дали не е опасно за него.Спрях моята тренировка и си поиграхме Hug Знае ли човек, може пък лекоятлет да стане Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Ами, запиши го на спорт, който е подходящ за неговата възраст и ако той има, също така, предпочитания. На мен друго не ми идва на акъла.
Виж целия пост
# 2
  Браво на момчето! Явно сте спортно семейство Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Ле ле моят син е същия.Няма умора това дете.Понякога съм се чудила от къде имат толкова сили.Не спират за секунди и никога досега не съм чула думата "Мамо изморих се",просто не фигурира в неговия речник.Ами да са ни живи и здрави децата какво друго да кажа незнам!!!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия