Детска градина в центъра на София

  • 473
  • 4
Здравейте! Ще ми помогнете ли - трябва ми детска градина в центъра на София. Ако не е много скъпа - може и частна, макар да не държа. Това, което е важно за мене, е да е чистичко и да обръщат внимание на децта.
И още нещо - имам две деца - на 3 и на 4. Ако подам документите им сега - кога ще ги вземат на градина. Благодаря ви.
Виж целия пост
# 1
Сещам се за една на ул." 20-ти април".
Виж целия пост
# 2
Моята дъщеря беше в 18 ОДЗ до БТА. Доволна съм - имат басейн, предлагат различни кръжоци /срещу заплащане, разбира се/. Подготвиха ги добре за първи клас. Дворът е голям и дори всички групи да излязат децата има къде да играят. Живот и здраве и другата щерка като поотрасне ще ходи там.
Сещам се и за още една градина в района - на ул. Мизия до 19 поликлиника. Там ходехме през лятото защото беше дежурна. Дворът й е много малък, а вътре така и не я видях, защото взимаха и водеха децата от и до входа.
Виж целия пост
# 3
Предполагам че в момента повечето градини са във ваканция, освен ако не са дежурни през лятото. Може би е най-добре да се отиде на място и да се говори с директора.
Виж целия пост
# 4
12-та на "У.Гладстон" и "Витоша", дъщеря ми вече 2 години е там. Има и филилал и от двете съм доволна. Внимателни са, иначе като градина в центъра, светлина почти няма, малка детска площадка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия