еднолицев или двулицев матрак?

  • 5 078
  • 6
Предстои ми избор на матрак и за сега се двоумя между едно- или двулицев матрак. Какви са предимствата и недостатъците на единия и другия? Ако някой може да помогне със съвет - да заповяда. За сега като маркасъм избрала ТЕД, защото са на разумна цена тук в нашия град. Така че моля помагайте в избора.
Виж целия пост
# 1
Нашият е двулицев - едната страна за лятото, другата за зимата. Да ти кажа, никаква разлика не намирам...Даже вече не помня на кой сезон е завъртян в момента  newsm78.
Виж целия пост
# 2
Нашия е същия. Както и да го завъртя - разликата не се усеща.  Laughing
С еднолицев нищо не губиш.
Виж целия пост
# 3
Ние сме с еднолицев (не е на ТЕД).Оплаквания нямам никакви.
Може би трябва да напишеш какъв точно матрак искаш (твърд,мек,с пружини,без...),иначе така е много общо,всеки ще напише с какъв е и толкова.
Виж целия пост
# 4
Нашият е двулицев и съм доволна  Peace
Виж целия пост
# 5
За предпочитане е да не е от меките, не че с мъжа ми сме много тежки /общо сме около 110 кг/, но сме свикнали да спим на по твърди матраци, още от едно време дето бяха. И сега немога да го убедя че от тези двулицевите има ефекти. Та затова ви и пиша да дадете съвети. Благодаря на тези отговорили ми до сега
Виж целия пост
# 6
В такъв случай еднолицев ще ви свърши работа.Освен това са доста по-евтини,но в никакъв случай по-некачествени.Ние избрахме еднолицев по същата причина-обичаме да спим на твърдо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия