Какви витамини пиете през лятото

  • 1 933
  • 19
Имам нужда да подсиля организма си. С "повече плодове и зеленчуци" не става, пробвах.
Разтворимите витамини могат ли да се пият през лятото? А витамините Мерц, Ревалид, бирената мая, рибеното масло?
Трябва да подсиля ноктите, косата, да стабилизирам кръвното (сега ми е ниско), да кача 2-3 килограма. Кожата ми също има нужда от вътрешна подкрепа.

П.П. Ако темата вече е обсъждана, моля за линк!
Виж целия пост
# 1
Всичко може да се пие през лятото,щом имаш нужда.
Аз лично имам особено лошо мнение за разтворимите витамини.От таблетираните съм много доволна от Центрум и доволна от Витарал.
Виж целия пост
# 2
Мерц,щом изкаш да подсилиш косата и ноктите.Но ти ги търсиш за доста неща за това по добре се консултираи с лекар за кръвното и килограмите.Има голямо разнообразие и може да ги пиеш когато имаш нужда,но не постоянно.Успех!
Виж целия пост
# 3
В момента не пия никакви витамини, преди пиех Мерц. Доколкото знам не е хубаво да се пият през лятото витамини, които съдържат вит. Д, тъй като не е хубаво натрупването му в организма. Можеш да си вземеш такива, които съдържат само вит. А, С, Е.
Виж целия пост
# 4
За коса и нокти - рибено масло Epamar Strong или Ескимо  Peace
От витамините се доверявам само на Centrum.
На Merz и бирената мая лошото е, че ти отварят вълчи апетит и ... Sad
Виж целия пост
# 5
Мерц и онези витамини от А до Я на DoppelHertz (въобще не съм сигурна дали така се пише). На мен кожата ми се повлиява много добре от тях. Ако е за енергия  и тонус на мозъка - витимини от Б групата.
Виж целия пост
# 6
На Merz и бирената мая лошото е, че ти отварят вълчи апетит и ... Sad

И тук има изключения,а нали и тя иска да качи някой друг килограм Wink
Виж целия пост
# 7
Лецитин и Бета-Каротин , кожата става много хубава, а тена е невероятен. Щом действа така на кожата - ще действа добре и на косата и ноктите. Но за да има ефект трябва доста дълго да се пият.
Трябва да внимаваш с вит А и Д-натрупват се и са токсични.
Ако приемаш вит.А,невземаш Бета-Каротин/растителният вариант на вит. А/
Витамините
Виж целия пост
# 8
Момичета, големи благодарности! То цял лекар трябва да си, за да пиеш витамини през лятото  Laughing
Насочвам се към Мерц. Как ги пиете тях? По колко? Правят ли се почивки? Има ли брошура към тях, за да чета?
Виж целия пост
# 9
Момичета, големи благодарности! То цял лекар трябва да си, за да пиеш витамини през лятото  Laughing
Насочвам се към Мерц. Как ги пиете тях? По колко? Правят ли се почивки? Има ли брошура към тях, за да чета?
Мерц са много, много слаби витаминчета...

Мерц
още
Виж целия пост
# 10
Ако искаш, виж и ФИТОВАЛ на КРКА. Аз съм много доволна от тях. Има ги в аптеките и цената е много поносима. При мен от МЕРЦ не се получи по-различен ефект, само дето ми струваха повече.
Виж целия пост
# 11
Аз в момента пия мултивитамините на Ozone.
Виж целия пост
# 12
Аз мисля, че Мерц ще ти подействат добре. Аз ги пих 3 месеца, сутрин и вечер.Доволна съм. Ако намериш нещо за напълняванеи за вдигане на кръвно- моля те пиши.
Виж целия пост
# 13
За коса- доволна съм от Фитовал. За общо укрепване на организма- Мултитабс.
Виж целия пост
# 14
МERTZ - без видим резултат обаче!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия