На детска ясла в центъра

  • 534
  • 4
Здравейте! Ние още сме сравнително малки - на 8 месеца, но аз много съм притеснена от тази психоза около детските ясли и градини. Вече съм подала молби на две места, а в Куики в Зона Б5 казаха, че приемат молби от септември. Принципно възнамерявам София да тръгне на ясли най-рано през пролетта, но е възможно да ми се наложи и по-рано. Моля за информация, клюки, практически съвети - всичко, което може да ми помогне. Благодаря на всички, които се отзоват!!!
Виж целия пост
# 1
Моля за информация, клюки, практически съвети - всичко, което може да ми помогне.
  За информацията ми е ясно,но за КЛЮКИТЕ се чудя за какво са ти?Ако мислиш,че слушайки клюки ще си изградиш обективно мнение за яслите,в които кандидатстваш жестоко се лъжеш.С това просто потвърждаваш мнението,че по повод ДЗ се пишат доста КЛЮКИ и тук там има и реална преценка.
Виж целия пост
# 2
мои близки си записаха детето в детска ясла, някъде при последната спирка на трамвай №1 (ж.к. Ив. Вазов, преди Южния парк) и казват, че са много доволни, било чистичко, малко деца (9 дечица, не знам дали не се дължи на летния сезон и внимателни лелки)! можеш, ако ти е удобно и сама да провериш условията!

Успех Peace
Виж целия пост
# 3
Аз съм мнго доволна от яслата на 6ти Септември - Детска ясла 1. Малки груп, грижовни лелки, хубава храна, нови играчки. Синът ми е там почти година.
Виж целия пост
# 4
мои близки си записаха детето в детска ясла, някъде при последната спирка на трамвай №1 (ж.к. Ив. Вазов, преди Южния парк) и казват, че са много доволни, било чистичко, малко деца (9 дечица, не знам дали не се дължи на летния сезон и внимателни лелки)! можеш, ако ти е удобно и сама да провериш условията!

Успех Peace
моля те попитай за номера на тази ясла
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия