Пишкане по време на път?!

  • 593
  • 4
Калина не иска да пишка на гърне и затова сме на детска седалка за тоалетна, също не иска да пишка навън и изобщо като я държа. Стиска се, докато се приберем, понякога по 2-3 часа. Какво да я правя, като тръгнем за морето  #Crazy? Не искам да слагам памперс в никакъв случай, в обществените тоалетни по пътя не искам да й слагам дъската по обясними причини, единственият вариянт е да я "тренирам" на гърнето, но не ми се мисли, ако продължава да отказва да сяда на него! Споделете от вашия опит как сте процедирали по време на път!
Виж целия пост
# 1
Научи я да се изпишква като я държиш гушната с гръб към теб. Това ще ти е далеч по-полезно за в бъдеще.
Виж целия пост
# 2
Точно такава теми си мислех да пускам тези дни. Ще я следя с интерес.
Нели няма проблем да пишка навън. Мен обаче повече ме притеснява, че ще трябва да спираме с колата, когато тя обяви, че й се пика. Вече може да стиска, но ако поиска на някаква съвсем неподходящо за спиране място ooooh!
Аз си мисля за няколко почивки до морето, примерно на 2 часа и с малко късмет това да съвпадне и с нейното пишкане. newsm78
Виж целия пост
# 3
Трилиън, едно от нещата, които ме притесняват е това, което си писала за спирането. Аз Калина вече не я слагам на определено време на тоалетната, а само, когато тя си каже. Баща й да му мисли как ще реагира бързо със спиране...

П.С. С Нели сме родени на една и съща дата  Wink Е, с доста разлика в годинките, де...
Виж целия пост
# 4
Йоана е с 1 ден по-малка от дъщеря ти. Доскоро не искаше да я гушкам с гръб към мен, за да пишка - искаше да е клекнала. Обаче миналият ден видя едно доста по-малко дете да го изпишкват така, а вчера видя и по-голямо да го изпишкват по този начин. В един момент се оказа, че тя разбира какво казват децата и иска да прави и тя като тях.

Бяхме скоро на път с колата,  макар и кратък (6-7 км). Прииска й се да пишка. Наблюдавах само дали се пипа за чиш и не реагирах, чаках я сама да си каже. И като каза, че има пиш, казах на таткото да намери място да спре колата, че Йоана има пиш  (ама така, че уж говоря на него - а всъщност и двамата да ме чуят) и готово - нямаше инцидент.

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия