ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ В РУСЕ и ЛОШ - отново в русе

  • 240 082
  • 1 481
Сега съм бременна в 29г.с. След 4 месеца ходене по мъките с д-р Румяна Пейкова, най-сетне попаднах на добър специалист. До сега прегледите ми се състояха в теглене и мерене на обиколката на талията. Всеки път ми се натякваше, че друго не ми се полага , че няма да родя нормално дете,защото съм напълняла по-малко от 10кг което било нормалното ( а дори не го погледна за аномалии когато бях в 3-4 месец, защото ехографа се "изхабявал") Последния път ми откриха бактерии в урината. Изразът на д-р РУМЯНА ПЕТКОВА  бе, че положението е МНОГО страшно и трябва да лежа задължително в болница до края на бременността . Нямах кръвно , отоци или каквито и да е било оплаквания . До този момент се чувствах идеално . Вечерта плаках цяла нощ . Когато отидох повторно с нови изследвания и започнах да я разпитвам от къде са дошли, опасно ли е за бебето, за мен- тя се развика- "защо ми е трябвало да знам ", " да не съм била "философ' и т.н. Разплаках се отново. Въпреки всички нейни препоръки не постъпих в болница.  Това бяха двете най-кошмарни седмици от живота ми и наистина започнах да се чувствам много зле. ДНЕС отидох при Юлиян Георгиев. И отново излязох разплакана - но този път от ЩАСТИЕ. Човекът не само ме изслуша, обясни ми нещата, прегледа ме на видеозон, дори направи ДВД на бебето- без да иска стотинка . Видях бебето за първи път - момиче ще е и е съвсем нормално. Най-ненормалното бе, че за 2 седмици бях качила 3 кг- колкото от началото на бремеността . Иначе всичко е наред Simple Smile БЛАГОДАРЯ НА ТЕЗИ КОИТО МИ ГО ПРЕПОРЪЧАХА!!! Laughing
Виж целия пост
# 1
Д-р Георгиев в 3-та поликника ли?Аз мислех да се запиша при него за ЖК,но ми препоръчаха д-р Терзиева,която е през няколко кабинета от Пейкова...Амо горе-долу същото,с тази разлика,че мен ме гледа на видеозон...
Моля те сподели как отиде при д-р Георгиев!Може ли да се сменя доктора,който следи ЖК?И има ли този доктор частен кабинет да ходя там,ако все пак не мога да се прехвърля...
 Blush
Виж целия пост
# 2
Наистина ти съчувствам за преживяните терзания и напълно те разбирам; докато четях, все едно някой описваше моя случай Simple Smile
И аз отидох за първи път при Румяна Пейкова, до края на 4-я месец ме беше гледала на видеозон един път, при това аз направо я изнудих, никакво мерене и теглене, никакви обяснения, нищо...
Към края на 3-я месец имах силни болки, слабо кървене...изписа ми инжекции за задържане, но не ме прегледа преди това, нито след 7-те дена боцкане по три пъти на ден. С мъжа ми се чудехме, така ли наистина протичат консултациите при бременност...добре, че една приятелка ми каза за д-р Ю.Георгиев, та отидох при него и наистина не мога да се оплача от неговата компетентност.
На никого, ама на никого не бих препоръчала д-р Румяна Пейкова, нейното непрофесионално отношение граничи с безотговорност!!
Желая ти лека бременност и раждане! Ако имаш нужда от съвет или помощ, аз съм насреща  Hug
Виж целия пост
# 3
Не се занимавйате с тази Пейкова изобщо - според нея аз никога нямаше да имам дете, защото съм имала поликистозни яйчници, които само тя виждаше. Ужасна жена #2gunfire 
Мен бременността ми я следеше Шишкова - просто нямам думи да й изкажа благодарността си, на всяко ходене на консултация освен, че ме мереха и теглеха, ме гледаше и на видеозон. От нея знам, че по време на бременността ти се полагат 12 консултации. Останах много доволна. за Ю.Георгиев съм чувала, че много бременни ходят и са доволни. Лека бременност ти желая
Виж целия пост
# 4
Аз също съм при Юлиян Георгиев и много сам доволна.Аз сам в 12 седмица и ме е гледал 4 пъти на видеозон.Винаги обяснява подробно всичко което ме интересува.Акушерката също е много любезна.Това е от мен за сега.Лека бременност ти желая.
Виж целия пост
# 5
За Пейкова не знам нищо, но напоследък се заговориха за д-р Пейчев хубави работи.Аз лично първата си бременност ходих при д-р Шишкова smile3521 Много съм доволна.Много е внимателна.Като реших да имам второ отидох на профилактичен преглед.Прегледа ме жената и на видеозон ме гледа и казва, че ме чакала бременна вече.И то май така стана.Минала седмица отивам пак с положителен тест и кървене.Пак ме гледа на видеозон, но каза, че било много, много рано.Тази седмица ме вика пак в сряда.С две думи според мен тя е добър гинеколог.Дори бих допълнила, че е от тези лекари дето с дума могат да те излекуват.
Виж целия пост
# 6
Аз също на никого не бих препоръчала Пейкова - уйасен човек е , държи се направо безобразно.В началото бях при нея , но много бързо се ориентирах към Д-р Луиза Тончева.Много съм доволна от нея , страхотен професионалист и невероятен човек е.Бих я препоръчала на всяка жена.Безкрайно съм и благодарна. Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
Аман от некадърни лекари :shock:srusinova добре че си я сменила Hug
И при мен се случи нещо подобно-така ме наплашиха после отидох при Тодоров в Транспортна  и той ме успокои ,че всичко е наред/е малко е шантав/.Май вкарват в болница за да си използват клиничните пътеки , а не защото се налага Twisted Evil
Аз пък от Тончева не съм доволна отидох с болки тя взе да разправя запушени тръби-един месец антибиотик после 3 месеца нагревки,забременяването щяло да е проблем и т.н.Пих няколко дена хапчетата ,но не ми понесаха и ги спрях та после и забременях от първия опит.
Виж целия пост
# 8
srusinova, радвам се че си отишла при д-р Георгиев Peace

Аз макар и да съм рискова бременност нито един път не ме е шашнал за нещо, винаги е бил супер съобразителен и ме е успокоявал, а в такива моменти жената се нуждае точно от това. На УЗ си ме гледа на всяко ходене до 33 г.с. без да ми взема и лев, а от касата поемат само 2-3 прегледа. Сега ми слушат тоновете и ми правят записи отново в кабинета, което е супер, не се налага да ходя в АГ-то.  Абе супер съм си  доволна от него, няма грешка, между другото и акушерката му е душа човек Peace
Виж целия пост
# 9
Аз ходех на консултации при д-р Шишкова. Много съм доволна, много е внимателна, обяснява всичко каквото я попиташ, все гледаше да ме поуспокои, че каквато съм паника.... Винаги ме гледаше на видеозон, не е броила колко пъти ми се полага

Хубаво е, че вече се чувстваш много по-добре и спокойна при д-р Георгиев. Това е най-важното за теб в момента.

Всичко добро ти желая и леко раждане!
Виж целия пост
# 10
Аз също ходех на консултация при Шишкова и съм много доволна.Наистина  ти обяснява вси4ко и е много мила.
Успех! Rage newsm10
Виж целия пост
# 11
Аз просто я мразя тази Пейкова -преди 8 години ме осакати доста добре  Sick , приеха ме по спешност във АГ заради спукана киста засегнала кръвоносен съд и точно тази пача ми се падна да ме оперира  #2gunfire #2gunfire #2gunfire толкова добре се беше представила в мен ,че след една година  бях приета пак по спешност ,но този път във Ескулап със експлоадирала тръба от извънматочна бременност ,която беше станала в следствие от добре свършената работа на Пейкова допринесла за многото сраствания и запушвания след като не е изчистила кръвта от руптуриралата киста преди година! Какво да кажа !От тогава не съм я виждала ....
Сега съм бременнна , от 6 години ходя само при доктор Зарзаланов , които е най-добрия за мен  Hug ,освен лекар е и човек и приятел!
Не вярвам и на дума от това което говорят за него !
Благодаря му за всичките тези години през ,който ме е спасявал отново и отново от ножа за да стигна до тук!  bouquet
Виж целия пост
# 12
Голям фен съм на д-р Шишкова!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
при д-р пейкова ходех на жк при първата си бременност. последните месеци се прехвърлих при друг . не ми хареса отношението на пейкова на консултациите - гледаше ме като парче месо. родих при д.-р янков (лека му пръст Praynig) първото си дете. втората бременност ми я следеше д-р дойчинова в `медикус`. харесва ми, бих й се доверила да ми води раждането, ако имаше възможност. второто си дете родих при д-р св. христова - много съм доволна, свърши си чудесно работата, при все че имаше усложнение.
Виж целия пост
# 14
Аз пък съм доволна от д-Р Саха, водеше ми консултите по време на бременност паралено с консултите на които ходех във Варна и да ви кажа мнението му се препокриваше 1:1 със варненските докторя. Той ми каза че ще имам момче много по рано, после като отидох във Варна го потвърдиха но на триизмерния ехограф.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия