ДОБЪР ГИНЕКОЛОГ В РУСЕ и ЛОШ - отново в русе

  • 240 110
  • 1 481
# 1 395
mipapikokolo,за ЖК аз лично бих се доверила на Ю.Георгиев  Peace
Виж целия пост
# 1 396
Извинявай, чочо-сан 1, но ти като "редактор" на форума ли се явяваш..., аз се усетих, че спора е безмислен и реших да спра, просто поста ти: "...Най-добре ще е  ..." беше ненужно заяждане!
Още веднъж се извинявам на всички, които ни четат "глупостите", явно теб темата не те вълнува особено какви доктори ни лекуват и сега вече наистина мисля да спра да пиша в "Русенските теми", защото май наистина русенци сме много заядливи, за каквито ни имат от другите градове... Rolling Eyes

Това е абсолютно вярно!

А иначе по темата: аз също се бях замислила жестоко да ходя при Бойчев в Тутракан. Там дори баба ми има къща, така че дето се вика можех да отида и няколко дни преди термина си, та да съм спокойна, че когато зараждам ще съм си там.
Само че ме отказаха няколко неща:
1.) Когато се обадих ми назначиха час след 3 месеца, падаше се някъде около 2 седмици преди раждането ми. Това не ми хареса, защото можеше например да реши излезе по-рано бебето, а и аз държах да се видя с него, да се запознаем, за да взема в крайна сметка решение дали искам той да ме изроди или не.
2.) Държах а родя активно(зе тези които не знаят за активното раждане, в търсачката на форума ще излязат много теми), имах си план за раждане и държах да обсъдя това с доктора който щеше да ме изроди. Разбрах, че това няма как да стане 2 седмици преди термин, в последния момент.
Лошото е, че от няколко източника разбрах, че там може да се роди всякак, но не и активно, тъй като имат страшно много пациенти, графикът им е брутално натоварен, и въпреки, че ще се отнесат много мило към всеки, аз (лично за себе си) разбрах, че няма да получа раждането, което исках( неиндуцирано, с пълна свобода на движенията, недирижирани напъни, инстинктивни пози при изгонване на плода и т.н.)

Затова се отказах от Тутракан и за себе си не сгреших.
Виж целия пост
# 1 397
infinity, в крайна сметка къде роди р АГ Русе ли и така както искаше ли роди?
Виж целия пост
# 1 398
 infinity, извинявай ако те карам да се повтаряш, но къде роди все пак. Питам, защото не знам къде в Русе има възможност за това, което си искала, а все пак си мислим и за второ дете  Embarassed, а живот и здраве и трето  Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 1 399
Родих и второто си дете в Ескулап при Шишкова на 08.09.2009 г.
Шишкова има опит с мен с първото ми дете и си ме знае, че искам "нестандартни"(като за нашите ширини) неща относно раждането си, така че нямах проблеми и бяхме подготвени всички, вкл. бях говорила и с акушерката, за да няма издънки отникъде.  Grinning
Обсъждали сме плана ми за раждане подробно и просто така се чувствах много по-спокойна и уверена, йакто в себе си, така и в докторката си.
В крайна сметка всичко мина точно по план, вкл. с присъствието на бащата и всичко, само епизиотомията не можахме да избегнем, въпреки че аз се дърпах до последно , сакън да не ми я правят. Но Шишкова настоя, тъй като бебето беше 3,600 и с доста едра главичка и според нея съм щяла да се цепна.
Иначе ме оставиха да се разхождам и мятам в каквито искам пози, а при изгонването на плода си застанах на 4 крака, така ми беше удобно.  Mr. Green Дадоха ми да гушна бебо преди да срежат пъпната връв и след това си беше при мен, когато си поисках.
Нямаше системи, нямаше упойки, нямаше вързване по гръб, дори мониторинга ми го правеха както съм права, или в каквато там поза съм заела за момента.  Grinning Мъжът ми плътно до мен, да мога да го мачкам и бия, че да не ме боли само мен и така...
Все се каня да напиша разказ и все не ми остава време. Като се наканя най-сетне, ще го постна тук, може би ще е интересно за някои от вас.  Hug
Виж целия пост
# 1 400
infinity, радвам се за теб и малкото ти момченце! Бъдете живи и здрави!
Виж целия пост
# 1 401
infinity  ще се радвам да прочета разказа ти относно второто ти раждане. Аз също сериозно се замислям за активно раждане. Честно казано се бях отчаяла, че в Русе това няма как да ми се случи, но след твоят пост си върнах надеждата.  Party
Виж целия пост
# 1 402
Момичета , не успях да изчета цялата тема, огромна е , исках да питам някой дали има мнение за д-р Нели Нейкова /работи в ДКЦ 1 , ниската сграда до парка/, и работи ли със ЗК , евентуално тел за връзка .
Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1 403
Момичета , не успях да изчета цялата тема, огромна е , исках да питам някой дали има мнение за д-р Нели Нейкова /работи в ДКЦ 1 , ниската сграда до парка/, и работи ли със ЗК , евентуално тел за връзка .
Благодаря предварително   bouquet
Знам само, че работи със ЗК и води женска консултация, но само защото е срещу нашат лична лекарка. Тел не мога да дам Sad
Виж целия пост
# 1 404
krio, впечатления нямам, но изрових това:
АСИМП по акушерство и гинекология-ИП ЕТ"Нели Николова-Нейкова"
Управител: НЕЛИ ДИМИТРОВА НИКОЛОВА
Област(РЗОК): РЗОК Русе
Община: РУСЕ
Населено място: ГР.РУСЕ
Адрес: ул.Независимост 2 ет.3
Телефон: 834200;0888810316
Дано данните да са актуални.  Praynig
Виж целия пост
# 1 405
MagieA , chibi  , благодаря , момичета   bouquet
И аз се порових , ама мн противоречиви мнения има за нея  newsm78
Виж целия пост
# 1 406
И аз се порових , ама мн противоречиви мнения има за нея  newsm78
За който доктор и да се разровиш, ще прочетеш противоречиви мнения.  Wink
Късмет в избора!  Praynig  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 407
За който доктор и да се разровиш, ще прочетеш противоречиви мнения.  Wink
Късмет в избора!  Praynig  Heart Eyes

Дано да имам късмет , наистина, май ще ида другата седмица , ако не поне ще си напиша и аз мнението  Peace
Виж целия пост
# 1 408
Така е както ти е написала Чиби, няма еднозначно мнение за никой доктор, а и е логично все едно всички да имат еднакво мненеие относно един човек Simple Smile
Моя приятелка, всъщност, ходеше при нея на ЖК, но нямам отзиви. А и до колкото знам ходеше при нея заради изследвания и др. неща дето може да ги прави само работещ със ЗК лекар, иначе си ходеше на частно.
Късмет и ако нещо те усъмни в нейното поведение винаги можеш да потърсиш второ мнение.   Peace
Виж целия пост
# 1 409
Момичета,ще съм много благодарна,ако има измежду вас раждали със секцио при
д-р Стела Минчева и ми споделят някакви впечатления  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия