Болки в гърба

  • 1 981
  • 7
Здравейте, момичета!
От вчера започна да ме боли гърба по протежение на гръбнака, от лявата страна. Едва свалих по стъпалата количката за разходка. Днес съм още по-зле. Сутринта, като станах да преобуя бебка, направо ме преряза и паднах от болки на леглото. С глас плаках... А бебка стоя около 5 минути по голо дупе, докато събера сили да я оправя.
Лошото е че съм самичка - мъжът ми е на работа. А за късмет и предстоят 3 почивни дни, та не мога да отида на лекар.
Дайте, моля ви, някакъв съвет с какво да се намажа или други някакви процедури да правя. Че как ще оцелея до довечера не знам.
Благодаря предварително за отделеното време!
Виж целия пост
# 1
Лошоо, може да си защипала някой нерв, боли ужасно и не можеш да си поемеш дълбоко въздух, нали? Ако е така, пий един аналгин, ампула ако имаш, не прави резки движения и почивай...май ти е невъзможно, но ако е прищипан нерв може така да те заболи, че да не мръднеш. На мен поредния път като ми стана така по време на тренировка и ме закараха в болница. Там ми направиха снимка и ми биха болкоуспокояващи, след това моментално ми мина.
Виж целия пост
# 2
Пий един Неуробекс-веднага ще те облекчи!
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Sunny bunny
Здравейте, момичета!
От вчера започна да ме боли гърба по протежение на гръбнака, от лявата страна. Едва свалих по стъпалата количката за разходка. Днес съм още по-зле. Сутринта, като станах да преобуя бебка, направо ме преряза и паднах от болки на леглото. С глас плаках... А бебка стоя около 5 минути по голо дупе, докато събера сили да я оправя.
Лошото е че съм самичка - мъжът ми е на работа. А за късмет и предстоят 3 почивни дни, та не мога да отида на лекар.
Дайте, моля ви, някакъв съвет с какво да се намажа или други някакви процедури да правя. Че как ще оцелея до довечера не знам.
Благодаря предварително за отделеното време!


и аз съм така от няколко дена Cry Мъж ми ме масажира и ме маже с фастум гел, има известно облекчение. Ще си купя и неуробекс, трябва да погледна в аптечката дали нямам. Изобщо не мога да си спомня ... имаше пак един гел за ставни болки, но аз съм алергична и не го ползвам (рекламата му май беше на някакво дървено човече дет подскачаше наляво-надясно) Ужас, какво описание дадох. На майка ми й помагаше
Виж целия пост
# 4
И аз имам от време на време такъв проблем, отдавам го на прекаленото навеждане покрай детето; моя лек е Ben Gay-зелен.
Виж целия пост
# 5
Voltaren Emulgel (Волтарен Емулгел) - облекчава болката.
Виж целия пост
# 6
О-оо-ох, и аз от две седмици съм със страшни болки в кръста, от ляво, не мога да си стъпя на крака. Ходих на физиотерапия няколко пъти и доста ме облекчи, но терапевта ми каза, че не мога да пия нищо, докато кърмя, и не мога да се мажа с нищо. Пия само невробекс, не знам дали помага...
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви за отговорите!
Вчера пих обезболяващи, както ме посъветвахте, и вечерта мъжът ми ме масажира с масажен крем за тонизиращ масаж / че това имахме под ръка/. Днес съм малко по-добре, но ще ида да се купя Фастум гел или Волтарен емулгел. Дано помогнат, че иначе лошо - кой ще гледа бебка?
Абе, ние - мамите -  нямаме право да боледуваме  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия