Питане до майчетата от Бургас !!!???

  • 838
  • 8
Здравейта майчета от Бургас предстои ми да раждам през октомври,но съм доста объркана по отношение на това къде да раждам.Колебая се между Бургас и Майчин дом Варна. Аз в момента не съм в БГ,но твърдо съм решила да раждам в България.Чувала съм доста неща за нашата болница за мизерията,лошото отношение хигиената и тнт.Искам да попитам наскоро раждалите използват ли вече епидурална упойка докторите,трябва ли да се уговоря предварително с дотор?Аз държа да раждам с епидурал но разбрах че анестезиолозите били малко некадърни?Какво е вашето мнение и най вече вашите преживявания?ЖК ми беше при Гамишев малко не останах доволна от консултациите при него,но като чета из форума май той е  един от прехваленте и с най-добри отзиви. Cry
Виж целия пост
# 1
Препоръчвам ти Майчин дом, Варна! Иначе в Бургас отдавна слагат епидурална, стига да си поискаш (не я предлагат ако не питаш, и аз незнам защо  newsm78). Има дежурен анестезиолог само от 7 до 12 наобед, така, че ако държиш на упойката задължително трябва да се уговориш предварително, според мен. И двамата анестезиолога, които работят в родилното са много добри, досега в Бургас е нямало издънки при поставяне на епидурална упойка, просто незнам кой ги дрънка тези глупости, колко било опасно, какви случаи имало и т.н. (за разлика от Майчин дом Варна, където преди 3 месеца станала голяма издънка при една позната, на която не са й направили предварително тест за алергии). Ако се спреш на вариант раждане в Бургас ми пиши на лични да ти дам номера на моята анестезиоложка- горещо я препоръчвам. Иначе аз раждах при д-р Добрева. Много съм доволна от нея! Мизерията в болницата се търпи, но отношението от обслужващия персонал наистина е много кофти! #2gunfire
Виж целия пост
# 2
Аз раждах в Майчин дом - Варна. Преди това си полежах за задържане в Нашата си болница. Като ме изписаха не исках и да стъпвам повече. Ако искаш отношение, чистота и да си с бебето дори да родиш секцио, хич не се замисляй ами отивай във Варна. Ако ти трябва информация за доктор или нещо друго, пиши. Само за справка - в Майчин дом задължително правят тестове за алергии - аз бях спешно секцио и въпреки това ми направиха. За разлика от тук - лежах с едно момиче, което чака 2 седмици за консултация с анестезиолог и така си роди без да го дочака - май щото не си плати.
Виж целия пост
# 3
А в петък няма ли да ходите за храната? newsm78
Виж целия пост
# 4
Аз раждах в Бургас при д-р Добрева и съм много доволна. Много се колебаех дали да не раждам във Варна. Мизерията в Бургаската болница за съжаление е пълна но я изтърпях Whistling. Моя позната ражда в Майчин дом Варна - много са доволни. Влизаш само по бикини и те се грижат за всичко останало и те гледат като бял човек, включително са и направили декларацията за препознаване на детето от бащата.  Според мен, тъй и тъй си плащаш по-добре е Майчин дом Варна. Обаче чух от акушерка че по принцип  в частните клиники се пестят медикаменти и гледат да съкратят престоя Thinking.
Виж целия пост
# 5
еееее ,как ще говорите такива неща ,че пестяли медикаменти  #Crazy
Аз раждах в Майчин Дом Варна и мога да ви оборя по този въпрос .....на всички родилки се предлагат такива медикаменти и консумативи ,които няма и да видите в обикновенна болница.
Ама стига се говорили глупости моля ви!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 6
 Simple Smile
Виж целия пост
# 7
ЕЙ, момичета,

не мога да разбера защо отговора за кухнята ми е преместен тук, като вие говорите за раждане.  Това беше отговор за една среща в петък сутринта. Макар че аз нямам вина за това се извинявам  за недоразумението Embarassed
Виж целия пост
# 8
Обаче чух от акушерка че по принцип  в частните клиники се пестят медикаменти и гледат да съкратят престоя Thinking.

Престоят се заплаща, така че е странно и нелогично това твърдение. Пък и, по мое мнение, колко повече престой от 3 дена за нормално и 5-6 за секцио   bouquet За консумативите, ще си преглътна смеха, че не е възпитано. Ако в частни болници се пестят консумативите, то в държавните въобще ги няма
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия