За малка хладилна чанта

  • 4 588
  • 11
Някъде в нета гледах в онлайн магазин малка хладилна чанта, колкото дамски несесер за грим голяма. Идеята е като се вземе детската кухня да се пъхне в чантата заедно с две хладигенови пакетчета и да е на студено, като мини хладилниче. Обаче нали съм си заплес не мога да се сетя къде гледах, та ако някой от вас е видял подбно нещо - моля, да ми каже. Трябва да е малко. За подарък я търся чантичката.
Виж целия пост
# 1
Не знам къде си я гледала, но аз имам ето тази. На Орифлейм е и съм много доволна.
Виж целия пост
# 2
Не знам къде си я гледала, но аз имам ето тази. На Орифлейм е и съм много доволна.
Мааааалко по-голяма няма ли? За три бурканчета и хладигеново пакетче дали ще има място?
Виж целия пост
# 3
Аз имам на Curver, много съм доволна. Даже и замразена кърма съм носила с нея на дълги разстояния Peace
Моделът и е 16762 и можеш да го видиш тук :     http://www.curver.com/news/news.htm
Виж целия пост
# 4
Аз имам на Curver, много съм доволна. Даже и замразена кърма съм носила с нея на дълги разстояния Peace
Моделът и е 16762 и можеш да го видиш тук :     http://www.curver.com/news/news.htm
А от къде мога да купя такава? И приблизително колко струва?
Виж целия пост
# 5
a na ORIFLEIM hladilna li e ,4e v saita pi6e-kutiq za obqd?
Виж целия пост
# 6
Има хладилни чанти в Бонжур, различни размери, но не помня на коя фирма бяха. Най-малкия размер струваше към 30 лв, отделно се купуват контейнерите с течността за охлаждане.
Виж целия пост
# 7
Има хладилни чанти в Бонжур, различни размери, но не помня на коя фирма бяха. Най-малкия размер струваше към 30 лв, отделно се купуват контейнерите с течността за охлаждане.
Контейнерите лесна работа, има ги в Метро по лев и нещо парчето.
Виж целия пост
# 8
Аз  съм виждала в магазин на ТСМ такава чантичка,поне тук беше към 7-8 лв.
Виж целия пост
# 9
В маг. Комо имаше преди около месец.Струваше 11/12лв.
Виж целия пост
# 10
Не знам къде си я гледала, но аз имам ето тази. На Орифлейм е и съм много доволна.
Мааааалко по-голяма няма ли? За три бурканчета и хладигеново пакетче дали ще има място?
Понеже я ползвах за транспортиране на изцедена кърма и да ти кажа ставаше за 4 бурканчета - 3 пълни + едно от фризера със замразена вода.
a na ORIFLEIM hladilna li e ,4e v saita pi6e-kutiq za obqd?
Под хладилна чанта аз разбирам нещо съвсем различно (голямо пластмасово за пикник в гората Mr. Green). Тази бих я нарекла термо чанта - има някакъв изолиращ пълнеж вътре. Кутия за обяд е последното нещо, с което бих я характеризирала.

На ТСМ чантичката не ми вършеше абсолютно никаква работа Rolling Eyes Поне по отношение на съхранението на кърмата.
Виж целия пост
# 11
Наистина има голяма разлика между хладилна чанта и термо...
Аз лично от термокутиите хич не съм доволна,та за път определено ще е варианта"хладилна..."
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия