Слага ли се топло в хладилник?

  • 12 516
  • 26
Става въпрос за манджите от кухнята? Мога ли директно да ги прибера в хладилника или трябва да изстинат на стайна температура? Страх ме е на тая жега да не вкиснат бързо.
Виж целия пост
# 1
Не знам дали ще ти се вкиснат манджите , но рискуваш да си развалиш хладилника. Знам , че топло не бива да се слага в него. А колкото до храната , мисля , че се вкисва , ако стои повече от един ден навън.
Виж целия пост
# 2
Не знам дали ще ти се вкиснат манджите , но рискуваш да си развалиш хладилника. Знам , че топло не бива да се слага в него. А колкото до храната , мисля , че се вкисва , ако стои повече от един ден навън.
Peace
Виж целия пост
# 3
Аз също съм за това да не рискуваш да слагаш топло в хладилника, а и във всички случай е по-добре една вкисната супа отколкото хладилник на ремонт (точно лятото).
Виж целия пост
# 4
 Naughty
Не, ще развалиш хладилника!
Виж целия пост
# 5
Изчакай да поизстинат и тогава.
Аз съм слагала топло ядене /когато ми се налага да изляза спешно/,но не горещо.
Ако не е системно,мисля че няма проблем newsm78
Виж целия пост
# 6
В книжката на нашия хладилник пишеше, че води до повишена консумация на ел. енергия, а не до повреда. Е, става въпрос за топло, а не горешо все пак... Wink
Виж целия пост
# 7
Слагам Naughty Няма да ги чакам я. В това топло време докато чакам да изстине нещото за хладилника, то ще се е развалило вече Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Naughty
Не, ще развалиш хладилника!

 Peace
Виж целия пост
# 9
не мисля, че може да вкисне храната за няколко часа, но със сигурност, както вече са ти казали не е добре за хладилника.
Виж целия пост
# 10
По добре не си рискувай хладилника,на манджите нище няма да им стане за 1 час отвън
Виж целия пост
# 11
Не. Peace
Виж целия пост
# 12
Аз прибирам бурканчетата в хладилника. Все пак те не са супер горещи, а топли. Предпочитам развален хладилник, пред риска от разтройство  Peace
Виж целия пост
# 13
Защо не пробваш да изстудяваш на водна баня? Когато готвя през лятото, слагам тенджерата с яденето в друг съд, пълен със студена вода. Няколко пъти сменям водата. Така охлаждам бързо сготвенето и го предпазвам от вкисване.
Виж целия пост
# 14
орещо - не  Naughty топло, обаче - може.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия