Nina-Nina Ricci

  • 4 345
  • 22
Вече ми е любим PartyСтрахотен аромат на карамелизирана ябълка и цветни нотки Flutter
Виж целия пост
# 1
Извинявай за тона ми, днес май ти е ден да пускаш теми.
Не е нужно да пускаш отделна тема за всичко от което си доволна - лак, парфюм и крем, които миришат на ябълки и портокали!
Виж целия пост
# 2
Извинявай за тона ми, днес май ти е ден да пускаш теми.
Не е нужно да пускаш отделна тема за всичко от което си доволна - лак, парфюм и крем, които миришат на ябълки и портокали!

Вярно е,ден ми е LaughingАко модераторите решат ще "ме" редактират.

Оф-не ухае на портокали Laughing
Виж целия пост
# 3
Цитат
Тази седмица беше яко глезене.Не ми се изрежда,че ми е неудобно 

Явто ти е по-удобно, да ги изреждаш на отделни теми!

Приятен ден от мен  bouquet
Виж целия пост
# 4
Цитат
Тази седмица беше яко глезене.Не ми се изрежда,че ми е неудобно 

Явто ти е по-удобно, да ги изреждаш на отделни теми!

Приятен ден от мен  bouquet

 Laughing  bouquet
Това е капка в морето Grinning
Виж целия пост
# 5
В това море обаче новите придобивки се завързват на точно определен кей Mr. Green
Виж целия пост
# 6
В това море обаче новите придобивки се завързват на точно определен кей Mr. Green

Кейове много Mr. Green
Виж целия пост
# 7
В това море обаче новите придобивки се завързват на точно определен кей Mr. Green

Кейове много Mr. Green
Но не спреш ли на точния, рискуваш да осъмнеш с пробито дъно на лодката Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Летен аромат ли е или става и за по-хладно време?
Виж целия пост
# 9
Летен аромат ли е или става и за по-хладно време?

По скоро е летен,макар че си зависи от женатаАз за зимно време използвам по-тежки аромати,този е лек и е траен.Според мен става и за вечер Simple SmileНе е някаква страшно сладка миризма,тип "мръснишка" Mr. GreenНежен е:)
Виж целия пост
# 10
Зариби ме, а и майка ми му е хвърлила око.Ще отида утре до МОЛ-а или ЦУМ да го душна, че като видя нов аромат и очите ми стават на 6 Blush
Виж целия пост
# 11
На мен ми идва малко сладникав.
Виж целия пост
# 12
Сладникав е, да, но на мен страшно ми хареса - не е някаква натрапчива сладост и ще вървя да си ги купя утре.
Виж целия пост
# 13
Приятен е наистина, но за съжаление не е моят аромат.
Виж целия пост
# 14
Аз съм голяма фенка на Nina Ricci. Имам Love in Paris i premier jour. Този също много ми хареса. А и са и трайни по принцип. Но не ви ли напомня малко на Ultraviolet или само на мен? Оба4е искам много един друг - Envy me 2.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия