Нужно ли ми е кенгурото

  • 1 683
  • 52
Питам се трябва ли ми изобщо вие до кога го ползвахте и изобщо плзвахте ли го.Имахме Chicco go plus, Соня не пожела да стои е него сега през лятото кавото и да вземем си мисля че ще и е горещо в него и няма да можем да се носим, през зимата ще е голяма и ще понатежава.Мпля споделете за да се реша да инвестирам ли пак или не.
Виж целия пост
# 1
ние още се носим - по магазини и пазари. Доволна съм. Не му е горещо, то е достатъчно отворено. Но е въпрос на лично усещане как ще ти е по-удобно да си разнасяш бебето. Съветите са едно, твоето усещане е друго.
А всъщност кога Соня не е пожелала да стои в него, тя е само на 2 месеца? тепърва много ще й се променят желанията Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Имам само един опит с кенгуру,когато се опитах да изляза за малко около блока и после така ме болеше кръста,че повече никога не опитах.
Виж целия пост
# 3
Изобщо не съм ползвала.
Виж целия пост
# 4
не съм ползвала никога
Виж целия пост
# 5
Не съм го ползвала.Братовчедка ми завеща нейното,направих няколко опита и дотам беше.
Виж целия пост
# 6
Аз много го ползвах - и в къщи и навън. На пазар ходих само с кенгуру, в къщи си домакинствах така - готвене, раздигане, простиране, дори пране. Мишо не искаше да стои в креватчета, а в кенгъръто му беше много интересно.
Виж целия пост
# 7
 Моето така и стои, като паметник на модерното изкуство. За теб си мисля, че ще е тежкода го носиш бебо така, много боли гръб после. А и сега лялото на мен не ми се струва най-удобният вариант. Ако имаш постоянно ходене и тичане по задачи и бебо трябва да е с теб, така е по-мобилно, но ако не ти се налага ще са пари на вятъра според мен.
Виж целия пост
# 8
Ние нашето много си го харесваме и си  го ползваме, както навън така и вътре. Случвало ми се е да си върша и домакинската работа докато малката е в него и не е била на кеф да стои сама. Голям и е кеф да спи в него Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Дадоха ми да ползвам едно кенгуру, пробвах но Пресил доста ми тежи от сега.Ще направя няколко опита още и ще реша дали да го връщам.
Виж целия пост
# 10
Аз почти не съм ползвала кенгуро и с двамата младежи. Баткото имаше силни колики и много се носехме- та тогава, иначе ми бяха тежки (5900 и 5500 на 2м) и предпочитах количката или с колата. Можи би са носени по не повече от 10 пъти. Но ими майки при нас, които и почти на 1г си носеха децата в кенгуро като излизаха извън квартала (и то едри деца).
Виж целия пост
# 11
дали е нужно, можеш да определиш само ти...
едното е как се чувства детенцето в него
другото е, дали имаш практическа необходимост - ние го ползваме само за пазаруване в МЕТРО
Виж целия пост
# 12
Малкия го нося в кенгуро почти винаги, като излизаме. Обича да стои прав и да разглежда, а в количката - рев. На мен също ми допада, защото мога да се придвижвам много по-бързо и свободно. Не навсякъде мога да вляза с количка.
Виж целия пост
# 13
на мен не ми беше нужно,но сестра ми без кенгуро не можеше,защото племенницата в количка не се возеше,а и според нея е доста практично!
Виж целия пост
# 14
Братовчедка ми ми даде кенгуру. Слагали сме Нати десетина пъти - не и е много удобно. Основно я носехме в Била с него . Ве4е не го ползваме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия