Молба до детска ясла

  • 13 322
  • 9
Тъй като повечето от вас вече са минали през тези неща,моля някоя от вас да ми даде пример за молбата за приемане в детска ясла.Горе долу ми е ясно какво да бъде съдържанието,но все пак ще съм ви благодарна ако ме светнете как точно трябва да изглежда молбата,за да не пропусна нещо.Мерси Hug.
Виж целия пост
# 1
                                                                                                            до директорката на одз...
                                                                                                            софия



                                                                            молба
                                          от(трите ти имена, егн,адрес,лична карта_номер)

моля синът ми (трите имена, егн) да бъде приет в яслена група към вашето одз през (месец/година).


дата...                                                                                              с уважение:  (подпис)
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти Hug.,незнаех че трябват и моите лични данни.
Виж целия пост
# 3
В нашата детска градина е необходимо да се посочи къде и какво работят двамата родители.
Виж целия пост
# 4
Май във всяка ясла е различно. При нас в една казаха текст свободен стил, в друга - попълвах бланка, където трябваше да напиша и къде работим с таткото. Най-добре се обади по телефона предварително и си напиши молба според тяхните изисквания за да не се разкарваш.
Виж целия пост
# 5
В повечето ясли и ДГ имат молба образец, която да попълниш.
Виж целия пост
# 6
Аз я писах на място-директорката ми каза какво точно искат.
На някои места предоставят молби-бланки.
Виж целия пост
# 7
В повечето ясли и ДГ имат молба образец, която да попълниш.
Аз попълних образец. Изобщо директорката надълго и нашироко ми обясни всичко. Нямаше проблеми. Laughing
Виж целия пост
# 8
Тъй като повечето от вас вече са минали през тези неща,моля някоя от вас да ми даде пример за молбата за приемане в детска ясла.Горе долу ми е ясно какво да бъде съдържанието,но все пак ще съм ви благодарна ако ме светнете как точно трябва да изглежда молбата,за да не пропусна нещо.Мерси Hug.


                                                                                                   ДО
Вх. №__________                                                         ДИРЕКТОРА
                                                                                                   на ОДЗ № .....
________________ г.                                                               гр. София, район  Младост                                                             



М О Л Б А


от _____________________________________________________________________________
/ трите имена на родителя /
адрес: _________________________________________________________________________
/ ж.к., блок №, вх., ет., ап. телефони – домашен, служебен, /



     Госпожо Директор,

     Моля детето ми _______________________________________________________,

род. на ___________________, в гр./с./_______________________________________,

с ЕГН ____________________

Да бъде прието да посещава ................., считано от _________________________г.



Прилагам следните документи:
1.   Акт за раждане – ксерокопие;
2.   Здравен картон с нанесени имунизации;
3.   Резултати от изследвания от СХЕИ /скоч проба, секрети, Васерман на единият родител – важи за ясла/;
4.   Бележка за контакт с ОЗЗ;
5.   Сведение за профилактичен преглед за годината.


Личен лекар на детето: _________________________________________________

Тел. за връзка с лекаря:____________________________




Дата:________________ г.                                                С уважение:________________
гр. София                                                                                    /подпис на родителя/



Виж целия пост
# 9
Аз ги подавах миналия месец и почти навсякъде ми дадоха техен формуляр. Вътре се съдържаше и инфо за родителите, къде работят, като какви и служ. телефон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия