Болки долу в гърба

  • 782
  • 4
Помощ майки,
след втората ми бременност имам през няколко месеца страшни болки долу в гърба.  Ни мога да ходя изправена, ни да седя.  Продължава около една седмица, после ми минава до следващия път.
Ужасно е, приличам на 80 годишна бабичка през това време.

Някой минал ле е през нещо подобно и намерихте ли лек?
Виж целия пост
# 1
Имах такива болки, бяха ужасни. Ходих на невролог, който ми обясни, че имам разместване на някакъв прешлен на гръбначния стълб, което се е получило вследствие на тежестта на корема. Направи ми някакъв масаж и се оправих. Засега - вече година и 3 месеца нямам никакви оплаквания. Но много ме болеше, дори имаше периоди, в които не можех да ходя от болки.
Съветвам те да идеш на невролог, който да прецени за какво става въпрос и да ти назначи конкретно лечение.
Виж целия пост
# 2
Най-вероятно имаш промени на гръбначния стълб в тази област вследствие на бременността, т.е. може да е луксация на едни малки ставички там или дископатия. Не се притеснявай след 30 годишна възраст99,9% от хората имат тези промени и съответно болки. Важното е да не правиш резки движения, да не се навеждаш, а да клякаш, когато искаш да вземеш нещо, а иначе лечението е с противовъзпалителни и болкоуспокояващи лекарства с цел да не прогресират нещата. Няма пълно излекуване, но не е опастно newsm32
Виж целия пост
# 3
Година след раждането страдах от силни болки в гърба. Вечер не можех да заспивам от болка. Направих си серия от масажи и се оправих.
Виж целия пост
# 4
има ли лечение на дископатия с ако-пунктура
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия