Докога вечерно мляко?

  • 3 514
  • 38
Моята дъщеря все още си заспива с шишето с мляко. освен това има и нощтно хранене. И двете неща не ме притесняват особено, но се питам докога е нормално да си заспива вечер с шишето с мляко? Има ли някаква норма изобщо? При нас засега просто няма друг начин за заспиване. Споделете опит и мнене моля!
Виж целия пост
# 1
Честно казано, аз предпочитам този начин на заспиване, отколкото на спалнята, между двама ни с тати  Grinning
А и какво по- хубаво от това да пие мляко?! Моята пробва сигурно всички видове АМ и кисело и си остана без мляко  Sad Сега давам прясно, но и него не иска всяка вечер...
Нормално е, докато го иска детето  Grinning Едва ли в първи клас ще иска да заспива с шише мляко  Crazy
Виж целия пост
# 2
аз все още давам шише с мляко вечер и мисля да давам докато той сам не се откаже:)
Виж целия пост
# 3
Виктория също пие мляко преди да заспи (Нестле Джуниър). Мисля да и го давам докато сама не го откаже.
Виж целия пост
# 4
И Александър още е на Аптамил3.
Виж целия пост
# 5
Ами Ния понякога само това вечеря, тя също нощем пие мляко. Когато спре да го иска - тогава.
Виж целия пост
# 6
Докато не го откаже сама! Поне аз съм на този принцип. Вики все още пие вечерно мляко преди да заспи и не смятам да я отучвам. Имаше един период, в който отказваше, после пак си го търсеше и не искаше да заспи без млякото. Така че - докато иска - давай.
Виж целия пост
# 7
И на Илина все още това и е вечерята Laughing.Ама какво да направя като не иска да яде вечер друго освен мляко Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 8
И моята пие мляко непосредствено преди сън.Въпреки че преди това вечеря с нас.Не мисля да и го спирам,нека сама се откаже от него.
Виж целия пост
# 9
Докато не го откаже сама!
Peace
Виж целия пост
# 10
Синът ми отказа АМ в чист вид в 6-ти месец, така че мисля, че вие се справяте чудесно, радвай се и давай на малката да си пие мляко докато иска.
Виж целия пост
# 11
Допреди 2 месеца си пиехме млякото,сама го отказа.Сега от време на време иска,но пие по-малко.
Виж целия пост
# 12
Докато го откаже сама Peace
Виж целия пост
# 13
Направо ти завиждам. WinkГолямата ми дъщеря пиеше мляко до тригодишна вечер-адапте,после кисело и накрая прясно.Отказа се сама,даже към двегодишна спокойно започна да заспива без мляко,но като и го дам -не отказваше.Малката се отказа сама на 1,2г за мое съжаление.Пробвах всякакви млека-не и не.Не е злояда,но трудно само с храненията през деня мога да и набавя необходимото количество мляко.
Виж целия пост
# 14
Докато го откаже сама Peace
Точно, малкия пиеше вечер/понякога и през нощта/ до 1,5 години
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия