Тъпо....но факт

  • 1 765
  • 19
Тъпо е , но факт че повече от половин година имам компютър а не знам как да си изтегля един филм. Е сега искам да гледам " Дневникът на Бриджит Джоунс " ама на незнам от къде да го изтегля, да се регистрирам и т.н.т. Embarassed
Помагайте хора, светнете ме малко ще съм ви много благодарна Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Аз също не знам как, но си спомням, че във форума имаше няколко теми с подробни обяснения как се ползват торенти. Пусни търсачката, намери ги и прочети. Успех!
Виж целия пост
# 2
Аз пък искам някой да ми даде в оригинал заглавието на този филм, плийз!
Виж целия пост
# 3
Bridget Jones’s Diary
Виж целия пост
# 4
това си го имам запазено в една папка. копвам ти го, с малки съкращения:
`Известният на всички даунлоуд е така нареченият даунлоуд по http или по ftp - отивате “някъде, където има много неща и си стоят там” и ги сваляте от “там”. Това “там” се нарича СЪРВЪР (от английската дума - serve, служа, обслужвам, отивате там и той ви обслужва, теглите си).

При торентите системата е друга. НЯМА СЪРВЪР, няма такова “там”, където да отидете и да си свалите нещата. Всички неща стоят в компютрите на отделните хора, а не някъде в Интернет на сървър. Всеки, който реши да сподели нещо с другите прави ТОРЕНТ ФАЙЛ, който после го качва на ТРАКЕР. Примерно вие решавате да качите нещо някъде, за да се сваля от другите. Досега качвахте на сървърът и чакахте ъплоуд, дали ще има, няма ли да има, колко ми е мястото и така нататък. При торентите не качвате това, което искате да качите, а само оставяте СЛЕДА КЪМ НЕГО и ако някой се закачи за нея ще го свали от вас, а не от сървър. Примерно, решавате да споделите файл, той си стои в компютърът ви, а вие просто правите едно торент-файлче към него, което качвате на ТРАКЕРИ (от английската дума - track, следа, оставяте следа, че еди-кое-си го имате вие).
Торент файловете се СВАЛЯТ, КАЧВАТ И ПРАВЯТ С ТОРЕНТ ПРОГРАМИ, които се наричат ТОРЕНТ-КЛИЕНТИ. Има много такива. Няма да се спирам на тях. Само ще спомена, че често ги наричат и шеговито така:
Azureus - Жабата (иконката му е синя жаба)
Bit Comet - Кометата, Портокалчето (иконката му е портокалче)
Bit Spirit - Дракончето (иконката му е зелено драконче)
и други

Сваляне на торент - ЛИЙЧ, СИЙД

Отивате на тракера, избирате си това, което търсите, натискате по файлът и той се отваря автоматично в торент-клиентът ви, или ако искате си го сейвате някъде, пък после го отваряте с клиента си, отгоре Open и така нататък, всеки клиент го има това. Като го отворите ще ви пита къде да сейва това, което ще почне да сваля, избирате си мястото. Някои програми не питат, ами трябва в настройките да му зададете къде да го сейва, щото ще си го сейвне някъде, пък после иди го намери.
И като отворите торент-файлчето ЗАПОЧВА ИСТИНСКОТО СВАЛЯНЕ. Но това сваляне не го правите от Арена, Дата, Фен или БлаБла.бг, а от човекът, който е качил торент-файлчето, примерно, ако съм аз, то го сваляте от МОЯТ КОМПЮТЪР. Програмата си прави папка, в която сваля това, което всъщност искате. Така след свалянето ще имате една папка с името на файлът, които сте искали и едно торент файлче със същото име. В момента, в който сваляте вие сте ЛИЙЧЪР (от англ дума - leech, пиявица, смуча, дърпам). `

аз, лично, съм с BitComet - можеш да си го изтеглиш от тук
Виж целия пост
# 5
Аз го намeрих като Bridget Jones Diary (без 's)
Виж целия пост
# 6
Важното е да можеш да го свалиш.

Иначе s си е на мястото! Не искаш да ти изнасям уроци по английски нали!  Grinning
Виж целия пост
# 7
Важното е да можеш да го свалиш.

Иначе s си е на мястото! Не искаш да ти изнасям уроци по английски нали!  Grinning

Знам, че трябва да е с 's Wink Просто написах, че аз го намерих на няколко места изписан Bridget Jones Diary  Peace
Виж целия пост
# 8

 Mr. Green а още и:
 aka "Diário de Bridget Jones, O" - Brazil, Portugal
 aka "Diario di Bridget Jones, Il" - Italy
 aka "Bridget Jones' dagbok" - Norway
 aka "Bridget Jones - Schokolade zum Frühstück" - Germany
 aka "Bridget Jones naplója" - Hungary
 aka "Bridget Jones - elämäni sinkkuna" - Finland
 aka "Bridget Jones dagbok" - Sweden
 aka "Diario de Bridget Jones, El" - Argentina, Mexico, Peru, Spain
 aka "Bridget Jones" - UK (informal title)
 aka "Bridget Jones' dagbog" - Denmark
 aka "Journal de Bridget Jones, Le" - France, Canada (French title)

Виж целия пост
# 9
Малко се пообърках #Crazy Влязах в арена, но там можело да се регистрирам с покана.... Rolling Eyes newsm78 И сега?
Виж целия пост
# 10
Ми трябва да те покани някой. Чакай малко да проверя и ще ти кажа дали мага да те поканя
Виж целия пост
# 11
на мен не ми разрешават да се човъркам в тез торентити затова си свалям филмите с flashGeta от някои сървар вий дали ще ти се отвори тази страница www.warezzz.com
Виж целия пост
# 12
пробвай тук: http://torrents.linkos.bg/
и тук http://www.torrents.bol.bg/
и тук http://www.find-bg.com/
а детските филми можеш да сваляш от тук http://www.anime-bg.com/
Виж целия пост
# 13
Сори но не ми дава да изпращам покани незнам защо. Пробвай на torrents.linkos.bg
Виж целия пост
# 14
И www.data.bg.

Там обаче също изисква регистрация и sms-че за достъп!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия