Кой за какво мечтае?

  • 2 292
  • 53
Провокирана от многото негативни теми, реших да пусна една в противорес с тях. Вървейки снощи по пътя, за първи път от доста време, се сетих, че никой не ми пречи да мечтая и мога отново да си създам този красив свят. И си помечтах  smile3506 smile3521...
Реална мечта 1 - скоро да си намерим добра необзаведена квартира, за която да си купим легло (спалня)  luvbed  и да си ползваме вече понатрупалите се наши вещи;
Реална мечта 2 - да забременея и да можем да си гледаме детенцето без много лишения
По - късно  Wink осъществима мечта: ДОМ - наш, личен, който да подредим с наши средства и както на нас ни харесва...
И си казвам - колко малко ( а всъщност колко много) му е нужно на човек, за да се чувства щастлив.. Толкова сме свикнали с проблемите, че се чудя ако ги няма - какво ще правим?  newsm78  Joy

А вие за какво мечтаете? Дайте воля на въображението си и споделяйте  Hug
Виж целия пост
# 1
За нощна разходка край брега на морето. Само ние двамата, прегърнати, а край нас шума на разбиващите се вълни и светлината на лунната пътека върху спокойното море...
Виж целия пост
# 2

 Уф....за много неща мечтая....и повечето са си направо Божа работа дали и кога ще се сбъднат.......
Виж целия пост
# 3
Едно здраво бебенце наесен!  Hug
Виж целия пост
# 4
За един ден спокойствие, далеч от хора и телефони....
Жалко, че за сега е неосъществимо   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Да попътувам малко и да изпитам кефа, когато се прибирам в къщи! Скоро може и да стане....
Виж целия пост
# 6
Обичам да мечтая, но напоследък ми се случва все по-рядко. Иначе мечтая по-скоро да стане готов домът ни, да се изнесем и живеем щастливо аз, бебо, който е на път и тати!  loveuuu 
Виж целия пост
# 7
И аз обичам да мечтая, но това което ме хваща яд, е че си мечтая само за материални неща-за кола, за собствен дом и за разни други глупости, които се купуват само с онези хартийки Tired
Виж целия пост
# 8
Собствена къща !!!! Искам ...  Rolling Eyes
Баткото да стане по-сериозен  Wink!

Да се наспя smile3524.
Подарък за рожденния ми ден fiuuuuuu.
И днес да не се размина с масажа   tongue!
Виж целия пост
# 9
За невероятно много неща мечтая...
В най-близък план-да изчистя 3 изпита Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
В момента си мечтая за почивка на самотен остров Laughing Laughing Laughing,а иначе когато имам време все си мечтая за някоя  "Мисия невъзможна" Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 11
за много неща - едни са дребни, други огромни Simple Smile
в момента? В момента си мечтая да ми хрумне добра идея за проблема, който решавам...
за почивните дни, че да си видя рожбата...
да махна килограми, които ми тежат (9 бр поне)...
Виж целия пост
# 12
Моята мечта е свързана със здравето на детето ми! Имам и още една, но тя е много лична и ще си я запазя...Моля се и двете да се сбъднат  Praynig
Виж целия пост
# 13
Въпреки, че живея на "една ръка разстояние" от морето, аз си мечтая да отида на плаж... Tired Човек когато е близо до обекта на желание, все си казва че това е най-лесното и за това все не остава време.
Това е моя реална мечта, а по-далечните идеи ooooh! понякога ме е страх да мечтая, че да не взема да се събудя и да падна от леглото Joy
Виж целия пост
# 14
Ох, повечето са съвсем реални неща, но трудно достижими на този етап  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия