Момчета или момичета?

  • 3 820
  • 33
Татковци, кажете, ама честно - какво искахте (искате) да ви бъде първото отроче? Моят мъж много се накефи, като разбра, че първото ще е момче. Казва, че мечтата на всеки мъж била за първороден син. Сега имаме две момчета и той е страшно горд с тях. Според него колкото повече мъжки рожби, толкова по-добре.
Виж целия пост
# 1
че кой мъж не иска пишка ама пък по-треперят на щерките и като че ли по им се радват - това от наблюдиния....инак мъжо излезе майстор Sunglasses
п.п. моя мъж също нямаше претенции макар че аз си имах предпочитания Embarassed то ние не гледахме пола преди раждането Wink
Виж целия пост
# 2
Mъж ми категорично рече щерка, ама не даде мотиви Laughing
Виж целия пост
# 3
Никога не пожела да ми отговори на този въпрос за щастие.
Виж целия пост
# 4
И моя мъж никога не ми каза какво иска да е бебето.
Много се радва на Оги, но съм сигурна, че и на щерка щеше да се кефи.
Виж целия пост
# 5
епа кво дойде.. нема го върнем я?..
иначе на мен ми се падна мъжко - ама не бих върнал и женско Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Искаше момичета,не каза защо.

Виж целия пост
# 7
И нашият тати твърдо искаше момиченце:)
Виж целия пост
# 8
И моят искаше момиче, пък като дойдоха 2 - звъня на всички телефонни номера , които имаше записани в телефона си -  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil
Виж целия пост
# 9
Моя мъж искаше ЗДРАВО дете!
Не му пукаше дали ще е момиче или момче
Виж целия пост
# 10
И моят мъж искаше преди всичко здраво дете. Но той не е от скромните - иска всичко (и ако може на момента). Та освен здраво дете искаше и да е момче. Ако може и да са три наведнъж  Stuck Out Tongue Честна дума - и двата пъти като бях бременна се молеше за тризнаци!
Виж целия пост
# 11
Ние се бяхме настроили за момиче с първото бебче..... И той ама мнооооого го искаше да е момиче и ама как гледахме рокличките по магазините и т.н......... Ама познайте  какво стана ............  Simple Smile  - Взе че се роди момченце ..... и той беше тооооооооооолкова щастлив ........ Някакси нямам думи да опиша колко щастлив остана че бебето е момче..... И до ден днешен са си само той и тати...... най най най  Laughing  .... А ние двете с дъщерята (бебе нр.2) сме женското царство  Laughing
Виж целия пост
# 12
Покрай предишните проблеми - единственото, което искахме беше БЕБЕ - без значение какво. После се молихме и дведе да са живи и здрави. За предпочитанията говорихме чак след раждането  newsm06 . Оказа се, че мъжът ми е искал момиче, докато сме мислили, че е само едно. След като разбрахме, че са две - се е надявал да са или момче и момиче, или 2 момчета. Причината е, че се е плашел от мисълта да живее сам с 3 жени  Twisted Evil (призна си обаче, че винаги си се е представял като "женски татко"). Като разбра, че са момичета обаче буквално подскочи от радост и сега ги обожава. Е, в цялата женска компания - тайничко се надява при другия опит да е момче, за да не е "капо"  Wink .
Виж целия пост
# 13
Цитат на: BeaZtiE
епа кво дойде.. нема го върнем я?..



Бизти, според мен е:"епа кво съм направил...!"  Flutter

А то темата има едно татково изказване...!
В постинга се пита:
"Татковци, ама кажете...?"

защо майки отговарят?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
При нас  е малко по-особенно . Мъжът ми искаше момиче , аз исках момче и накрая две момичета ...Мъжа ми се оказа късметлия определено !!! Сега иска и две момчета , но аз не съм много , много навита ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия